Як привезти товар з США.

Якщо ви вирішили купити який-небудь товар в США, ви неминуче зіткнетеся з проблемою доставки. Якими способами можна доставити потрібний предмет з Америки і скільки це може коштувати?
Інструкція
1
Існує декілька варіантів перевезення товару з Америки. Самий звичайний - поїхати в США по туристичній путівці і самому привезти потрібну річ. При цьому потрібно пам'ятати, що при перетині митного контролю можна безперешкодно провезти товар на суму 1000 євро, а вагою не більше 31 кг. Якщо вартість вища, доведеться сплатити мито з розрахунку 30% від митної вартості вашого товару, але при цьому не менше 4 євро за кожен кілограм зайвої ваги. Забороняється провозити: алкоголь в будь-якому вигляді, рослини і їх насіння, тютюнові вироби і будь курильні суміші, патрони і зброю, наркотичні речовини, озоноруйнівні кошти і деякі інші групи товарів.
2
Ще один поширений спосіб - замовлення товару в інтернет-магазині і доставка його за допомогою пошти. Головний плюс: не доведеться нікуди їхати, достатньо просто зайти на пошту і забрати посилку. Мінуси: посилка не повинна бути занадто великою або дорогої, інакше її можуть затримати на митниці. Крім того, пошта Росії пересилає вантажі досить повільно, і великий ризик затримки або взагалі втрати товару. Поштові посилки з Америки застраховані, так що навіть якщо предмет загубиться, гроші вам повернуть і можна буде зробити замовлення ще раз.
3
Якщо товар не підходить для поштової відправки, скористайтеся послугами транспортної компанії, яка має філії і в Америці, і в Росії. Перевезення буде коштувати досить дорого, крім того, компанія може включити у вартість послуг митний збір. Уважно вивчіть укладений договір і обов'язково уточніть, звідки забирати товар, так як в маленьких містах може не бути складу потрібної вам компанії.
4
При виборі варіанту доставки товару з Америки, уважно обдумайте всі умови. Ідеального, підходящого для всіх рішення не існує, Враховуючи конкретну ситуацію, вам доведеться вибирати найбільш зручну і розумну можливість.