Як заправити ручку чорнилом. Як повернути до життя чорнильну ручку.

Не дивлячись на те, що сьогодні найбільш популярними серед споживачів є кулькові, а так само стрижневі ручки з чорнилом на масляній або гелевою основі, пір'яні ручки не здають своїх позицій. Одна з найвідоміших фірм-виробників канцелярського приладдя - «Parker» займається їх випуском. Та й не тільки ця фірма. Основною складністю при використанні таких ручок є заміна в них чорнила.
Вам знадобиться
  • Ручка, ємність з чорнилом, промокашка або ганчірочка.
Інструкція
1
Для того щоб наповнити ручку чорнилом, потрібно знати який в ній механізм заправки: поршневий, конвертерний або зі змінним картриджем. Від цього буде залежати і весь алгоритм дій.
2
Якщо у вас ручка зі стандартним поршневим наповнювачем, то насамперед потрібно розкрутити корпус ручки. Витягніть з нього резервуар для чорнила разом з пером. Вилийте в баночку з чорнилом залишки з резервуара, повернувши проти годинникової стрілки до упору зажим на його кінці. Потім занурте повністю перо в баночку з тушшю. Повертайте зажим за годинниковою стрілкою, поки резервуар і не наповниться. Витягніть перо з чорнильниці і злийте з нього краплю туші, повернувши затиск у зворотний бік на півоберта. Поверніть поршень в попереднє положення. Так ви видалите бульбашки повітря з резервуара з чорнилом. Після цього перо варто витерти від залишків барвника промокашкою, або ганчірочкою без ворсу. Помістіть резервуар із чорнилом в корпус ручки і закрутіть його.
3
Пір'яне ручку зі змінним картриджем заправляють наступним чином: відкрутіть проти годинникової стрілки верхню частину корпусу. Видаліть спорожнілий картридж і вставте новий. Відкрийте запобіжний клапан, щоб чорнило надходили до пера ручки. Після цього необхідно видалити повітря, який міг випадково опинитися у картриджі, для цього трохи натисніть на нього, щоб на кінчику пера з'явилася крапелька чорнила. Витріть його промокашкою і помістіть назад верхню частину ручки.
4
Заправку чорнилом ручки конвертерним механізмом потрібно виробляти схожим чином, як заправку ручки з поршневим механізмом. Тобто для цього потрібно розкрутити корпус ручки, занурити перо повністю в ємність з чорнилом. Повертаючи головку конвертера за годинниковою стрілкою, заповнити резервуар чорнилом. Поверніть головку на півоберта в протилежну сторону і видавіть краплю чорнила назад в чорнильницю. Витріть перо ганчірочкою або промокашкою і знову, зібравши ручку, закрутіть корпус.
Ручки Parker, що відрізняються високою якістю і класичним виконанням, відомі у всьому світі. Будучи атрибутом престижу, вони ідеально підходять і для щоденного використання. Легкість їх заправки забезпечується можливістю використання капсул з чорнилом, оборотної системи заправки або бульбашкових чорнила.
Інструкція
1
Заправка ручки за допомогою поворотного наполнітеляОтвінтіте гільзу. Щоб видавити повітря з резервуара для чорнила і створити вакуум, повертайте поршень вниз. Щоб уникнути потрапляння в наповнювач повітря повністю занурте перо в пляшечку і до відмови загвинтите поршень назад. Ніколи не опускайте сам наповнювач в чорнило. Вийміть перо із пляшечки з чорнилом, поверніть поршень і випустіть кілька крапель. До відмови загорніть поршень назад. Таким чином, в резервуар потрапить невелика кількість повітря. Це допоможе запобігти витіканню чорнила. Після очищення пера можете продовжувати користуватися ручкою.
2
Заправка ручки за допомогою ползункового поршневого наполнітеляТолкая важіль, розташований збоку, рухайте поршень. Повністю занурте перо в пляшечку з чорнилом. Щоб створити вакуум, опустіть важіль вниз. Для всмоктування чорнил підійміть важіль вгору. Вийміть перо, випустіть кілька крапель чорнила і підійміть важіль до відмови вгору. Потім очистіть перо. Шматочок металу, присутній в резервуарі для чорнила, є компонентом заправної системи. Видаляти його не потрібно.
3
Для найкращих ручок призначені капсули з чорнилом, що мають кольорову кодування. Вони забезпечені резервною ємністю або додатковим запасом чорнил, що дозволяє написати приблизно сторінку тексту. Коли капсула випорожниться, клацніть по її кінця, щоб випустити додаткову порцію чорнила.
4
Щоб поміняти порожню капсулу на нову, зніміть з ручки ковпачок і викрутіть з верхньої частини корпусу гільзу. Вийміть порожню капсулу і вставте нову широким кінцем вперед. Обережно протолкніте капсулу всередину. При її проколі повинен бути чути клацання. Загвинтите гільзу на місце.
Зверніть увагу
Пір'яні ручки Parker повинні заправлятися тільки капсулами з однойменними чорнилом. У них містяться розчинники, очищаючі ручку і зводять до мінімуму ризик забивання і корозії. Чорнило поганої якості можуть пошкодити ручку.