Як відремонтувати передпокій.

Досить часто люди займаються обробкою передпокою. У наш час для цієї мети існують самі різні матеріали. Потрібно тільки зайти в магазин і придбати необхідні оздоблювальні матеріали.
Інструкція
1
На даний момент постійно відбувається розробка нових технологій. Регулярно випускаються нові матеріали для обробки прихожих. З їх допомогою можна кардинально поміняти дане тісне і темне приміщення. Ви можете зробити з нього затишну і стильну кімнату. Досить великою популярністю користується при обробці камінь. За допомогою натурального граніту і мармуру можна підкреслити важливість цього приміщення в інтер'єрі квартири.
2
Досить часто застосовується поняття «обробка передпокою під камінь» - воно передбачає заміну натурального каменю його керамічними похідними, які виходять шляхом пресування суміші натуральної кам'яної крихти зі сполучною компонентом. Також йому надається вигляд і забарвлення натурального матеріалу. Варто обов'язково зазначити, що ціна на підроблені матеріали більш демократична і доступна широкому колу покупців. Для облагороджування поверхні можна застосовувати керамогранит. Він являє собою плоску поліровану плитку, що має фактуру натурального граніту.
3
Великою популярністю користуються оздоблювальні панелі. Їх часто застосовують при ремонті прихожих. Така обробка має ряд переваг в порівнянні з обробкою під камінь. Панелі виготовляються з пластику або ж пресованої подрібненої деревини. Крім того, ви можете вибрати панелі будь-якого кольору або навіть з малюнком. Досить часто використовують панелі, які імітують колір і малюнок натуральної деревини дуба, бука, сосни, берези і безлічі інших порід. При монтажі їх не потрібна внутрішня обробка передпокою.
4
Монтаж панелей повинен виконуватися за заздалегідь продуманою технологією. У цьому випадку з його допомогою можна приховати всі нерівності поверхні в приміщенні. Також він не потребує додаткової обробки. Зверніть увагу на ціну. Панелі є найдоступнішими оздоблювальними матеріалами.