Як збільшити товщину ендометрія. Як збільшити ендометрій народними засобами.

Ембріони в процесі запліднення можуть не прижитися в матці, тобто вагітність не настане. Серед причин можна назвати гіпоплазію ендометрію. Термін гіпоплазія означає, що сам ендометрій надто тонкий і не володіє необхідною товщиною. За словами фахівців, слизова оболонка матки в товщину повинна бути приблизно 7-14 мм.
Інструкція
1
Збільшення ендометрія можливо завдяки інноваційному способу: фахівці для росту застосовують стовбурові клітини. Справа в тому, що саме стовбурові клітини - це першооснова, тобто те, з чого надалі зможуть розвиватися всі тканини й органи. До речі, найкращими є клітини, які витягуються з жирового прошарку пацієнтки. Ризик їх відторгнення мізерно малий (організм не сприйме свої ж клітини як чужорідні).
2
Крім того, репродуктологи займаються витяганням стовбурових клітин і з кісткового мозку. Однак для цього пацієнтці повинна бути проведена пункція, досить болюча операція. Так що не дивно, що в якості альтернативи фахівці використовують клітини не кісткового мозку, а жирових тканин.
3
Після того, як стовбурові клітини будуть введені в організм пацієнтки, лікарі-репродуктологи будуть спостерігати не тільки за зростанням самого ендометрію, а й за дотриманням усіх умов (щоб ембріон прижився). Операції по збільшенню ендометрія даними способом, між іншим, вже були проведені. А отримані результати стали свідченням того, що метод дійсно успішний, тому його можна застосовувати для лікування жінок, у яких виявили гіпоплазію ендометрію.
4
Однак запропонований спосіб лікування не є єдиним. Крім нього лікарем можуть призначатися додаткові фізіопроцедури. До них можна віднести і прогрівання, і впливу струмом певної частоти, і лазерні процедури. Вони допоможуть набрати ендометрію необхідну товщину і поліпшать кровопостачання.
5
Народні методи лікування можуть виявитися не менш ефективними при збільшенні ендометрію. Ви можете скористатися досить дієвим засобом - природної глиною. Розведіть її невеликою кількістю води, потім нанесіть її на живіт (зверху можете накрити глину целофановим пакетом). Компрес потримайте приблизно 2 години, потім змийте його.
Корисна порада
Обов'язково стежте за своїм харчуванням. Включіть в раціон якомога більшу кількість ферментів і білків.