Як записати свій голос на комп'ютер. Як запустити мікрофон на компі.

Багато людей, які створюють свої відеоуроки, задаються питанням про запис голосу на комп'ютер. Дійсно стандартні засоби операційної системи не задовольняють такі потреби. Хочеться, щоб голос був записаний якісно, з можливістю накладення ефектів. Для вирішення створилося питання, ми будемо використовувати дві програми: Adobe Audition і audacity.
Вам знадобиться
  • 1) Мікрофон
  • 2) Програма audacity
  • 3) Програма Adobe Audition
Інструкція
1
Для початку під'єднуємо мікрофон до вашого комп'ютера. Зазвичай порт перебувати на звуковий карті ззаду комп'ютера, і позначається рожевим кольором. Після цього налаштовуємо мікрофон через стандартні додатки аудіо драйвера.
2
Відкриваємо програму audacity. Інтерфейс тут досить простий, і ви самі в цьому переконаєтеся. Для початку роботи натискаємо «файл», потім вибираємо «новий» або натискаємо комбінацію клавіш «ctrl + n». Вгорі на панелі інструментів видно кілька кнопок. Вони відповідають за відтворення, перемотування, зупинку, призупинення і запис. Для початку запису натискаємо кнопку «запис», яка виглядає як червоне коло. Все запис почалася, і ви можете почати записувати свій голос. Якщо необхідно призупинити запис, то натискаємо кнопку «призупинити». Потім можна буде її продовжити, знову ж натиснувши цю кнопку. Після закінчення запису натискаємо клавішу «стоп». Потім вибираємо пункт «файл», далі на вибір: експортування в WAV або MP3. Зберігаємо звуковий файл.
3
Приступаємо до наступної програми. Adobe Audition, є більш професійним додатком для створення та обробки голосових фрагментів. Натискаємо «файл», далі «нова сесія». Ми бачимо кілька доріжок, на кожній з яких можна проводити запис одночасно. Але для початку нам потрібно підготувати їх до запису. Знаходимо вкладку «головне», яка знаходиться в боксі зліва від верхньої доріжки. Ми бачимо три букви: Г, С, З. Натискаючи першу, ми будемо глушити звук на цій доріжці, натискаючи другу, включаємо соло режим. Але зараз нам важлива третя, включення якої підготує доріжку до запису.
4
Щойно доріжка підготовлена до запису, в лівому нижньому куті ми бачимо панель кнопок. Фактично таку ж панель, як і в попередній програмі. Натискаємо кнопку запис і приступаємо до записування голосу. По закінченню натискаємо стоп.После цього приступаємо до збереження файлу на комп'ютері. Відкриваємо вкладку «файл», потім «експорт» та підпункт «аудиомикшер». Вибираємо місце збереження файлу, його тип (MP3), тиснемо зберегти. Голосовий файл готовий.
Зверніть увагу
Записуйте безпосередньо. Super Mp3 Recorder Professional - одна з кращих і найпростіших у використанні програм для запису голосу на комп'ютер через мікрофон.
Корисна порада
живий звук за допомогою мікрофона треба записувати в приміщенні, де рівень шумів (у тому числі і викликаних працюючим комп'ютером) мінімальний. Нехтування подібними реаліями може призвести до грубих помилок. Наприклад, якщо запис групи вокалістів проводиться одним ненаправленим мікрофоном, то виконавців з більш високими голосами слід розміщувати так, щоб мікрофон був націлений на них фронтальної стороною.