Як збільшити продаж автомобілів.

Успішні продажі мають два секрету. Перший - грамотно підібраний штат співробітників, мотивованих на збільшенні збуту. Другий - рекламна кампанія, орієнтована на залучення уваги до придбання автомобілів саме в вашому салоні.
Інструкція
1
Робіть акцент на досвіді роботи під час підбору персоналу. Співробітник обов'язково повинен мати справу з автомобілями. Протестуйте його, попросивши розповісти про основні складові моторного двигуна в певних моделях машин. Або запитавши, скільки літрів на сто кілометрів витрачає те чи інше авто. Підготуйте основний список запитань, які зазвичай задають відвідувачі. Відповіді на них повинні "відскакувати від зубів" у менеджерів з продажу.
2
Беріть на роботу тільки з випробувальним терміном. Навіть самий досвідчений в автомобілях співробітник може виявитися поганим продавцем. Подивіться за новачком перший час. Як він спілкується з клієнтами, чим зайнятий у вільний час. Зараховуйте в штат лише тих, хто веде продажі успішно.
3
Проводите тренінги по збільшенню продажів. Досвідчений інструктор розповість персоналу, як боротися із запереченнями і умовити покупця витратити більше грошей при покупці автомобіля.
4
Розробіть кредитні програми. Придбання автомобілів в розстрочку з кожним роком стає все популярнішим. Проінструктуйте персонал про їх існування. Нехай усім, хто сумнівається в покупці, буде запропонована відстрочка платежу.
5
Розробіть рекламну кампанію. Акцентуйте увагу споживача на акціях, які проводить ваш салон. Робіть презенти при покупці дорогих моделей. Або даруєте страховку КАСКО. Або не беріть плату за автомобільний тюнінг. Розмістіть рекламу в друкованих засобах масової інформації та інтернеті. Ролики на радіо та телебаченні досить дороги, такі витрати не завжди окупаються.
6
Щоб залучити покупців в салон, організуйте безкоштовні тест-драйви нових марок. Анонсує їх в профільних виданнях, а так же на сайтах з продажу автомобілів. Всім, хто прийшов роздайте сувеніри з корпоративною символікою. Ручка або брелок будуть завжди на виду і нагадають клієнтові, куди потрібно звернутися для придбання машини.