Як класти ламінат по діагоналі. Як покласти ламінат відео.

Щоб правильно укладати ламінат по діагоналі, необхідно мати початкова уявлення про даний занятті. Як і при звичайній прямий укладанні, для початку повинна бути підготовлена поверхню підлоги. Тільки після цього проводиться укладання.
Інструкція
1
Для початку потрібно вибрати напрямок укладки. В цьому питанні все залежить від розмірів, а також конфігурації приміщення. Найчастіше вибирають кут в 30-45 градусів щодо стін. Після того як кут обраний, можна переходити до укладання клинів. Врахуйте, повинен матися зазор між стінкою і ламінатом. Клини необхідно встановлювати лише з одного боку. Підганяти перші три панелі рекомендується по натуральному розі, так як кут в 90 градусів між стінами можна зустріти рідко.
2
Після цього проводиться укладання перших трьох рядів. Потім необхідно орієнтувати пласт в просторі. Далі можна переходити до розмітки і різанні. Коли виконується порізка, обов'язково потрібно стежити за тим, щоб відрізана частина виступала початком нового ряду. Врахуйте - початок кожного ряду потрібно буде підбирати окремо. Слідкуйте за тим, щоб торцевої стик на панелі не збігався між сусідніми рядами. Виконувати укладання потрібно таким чином, щоб стики були розташовані в шаховому порядку. Саме так рекомендує робити виробник.
3
При проходженні паралельних стін, укладку виконуйте послідовно. Намагайтеся дотримуватися таку послідовність, при якій остання панель одного ряду автоматично ставати початком наступного. У цій справі головне не упустити момент, коли стіни починатимуть йти на звуження. Після цього укладка повинна виконуватися по черзі. Кінцівка з одного боку пласта автоматично переходитиме в початок ряду на протилежній стороні.
4
Існують певні види ламінату, які мають індивідуальні особливості. Вони мають свій розмір, конструкцію замка, вимога до зміщення в сусідніх рядах і ін. Врахуйте, якщо виникнуть труднощі при з'єднанні, необхідно здійснювати складання панелі відразу цілими рядами. При складанні цілого ряду спочатку збирається панель за коротким замку. Коли це виконано, можна приступати до складання з'єднань з попереднім рядом по довгому замку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s6fkuUjEAZU
Зверніть увагу
Для зручності з'єднання панелей, можна скористатися молотком. Щоб не пошкодити лист, потрібно підкласти до нього дерев'яний брусочок. Коли ламінат покладений, можна кріпити плінтус. Класти ламінат нескладно, якщо правильно викласти перший ряд, і міцно з'єднувати всі панелі. Виявляється, красивий, стильний і теплий легко створити навіть своїми силами. Ви можете подивитися відео-відповідь з укладання ламінату самостійно
Корисна порада
Перший ряд кладемо вздовж двері, залишаючи зазор 8-10мм, і, рухаючись від неї, поступово укладаємо інші. Для того щоб дошка увійшла в дверний отвір, її потрібно підпиляти за розміром. Дошки, що закінчують перший ряд ламінату, також потрібно підпиляти за розміром. Читайте також: Планується підлоговий: пластик, шпон і дерево Клас ламінату - на що звернути увагу при виборі Пол під ламінат: без підготовки нікуди! (Відео) Коротко про ламінат (відео) Які бувають види ламінату?
Постійно удосконалюються не тільки самі оздоблювальні матеріали, але і способи укладання підлогових покриттів. Велику популярність в даний час має такий варіант укладання ламінату , як діагональний. Він є не самим економічним, але зате може кардинально поміняти будь-який інтер'єр.
Вам знадобиться
  • - ламінат;
  • - рулетка;
  • - молоток;
  • - кутник;
  • - електролобзик;
  • - олівець;
  • - обмежувальні клини;
  • - ножівка.
Інструкція
1
Для початку визначте напрямок укладання ламінату . Природно, вибір буде залежати від розмірів і конфігурації приміщення. Найоптимальнішим вважається вибір кута в 45 градусів відносно стін. Починати укладання потрібно по напряму світла, від дверей до вікна, так стики будуть менш помітні.
2
Покладіть клини так, щоб можна було забезпечити зазор в 10 мм між стіною і ламінатом. Встановлюйте їх тільки з одного боку. Підгонку перших трьох панелей здійснюйте по натуральному розі, так як кут між стінами не завжди може становити 90 градусів.
3
Після того як перші три ряди покладені, починайте розмітку та порізку матеріалу. Обов'язково потрібно стежити за тим, щоб відрізана частина підходила до початку нового ряду. Панелі для кожного ряду потрібно підбирати окремо, в цьому і полягає відмінність діагональної укладання від прямої. Також стежте за торцевими стиками між панелями, вони не повинні збігатися між сусідніми рядами покладеного ламінату .
4
При роботі вздовж паралельних стін укладайте панелі ламінату послідовно. Дуже важливо, щоб остання панель одного ряду автоматично ставала продовженням панелі наступного. Головне, стежте за тим моментом, коли стіни підуть на звуження.
5
Далі здійснюйте монтаж клинів ламінату по черзі: кінцівки панелей, розташованих з правого боку від основних рядів, повинні бути використані для початку нових рядів з протилежного боку. З'єднайте панелі, щільно притиснувши один до одного під невеликим кутом. Потім придавите ламінат до підлоги і заклацніть замок.
6
Тепер настав час з'єднати найдовші сторони. Чим довша ряд ламінату , тим складніше його защепнути. Для цього підніміть протилежний край, вставте панель в замок і натисненням до підлоги заклацніть.
7
Якщо укладку ламінату ви виконуєте поодинці, то в якості помічника використовуйте невеликий вантаж. Заклацнувши один ряд, поставте на нього вантаж, щоб замок не вискакував. Після цього можете продовжити з'єднувати інший край.
Корисна порада
Для того щоб підлога з ламінату прослужив довго, необхідно грамотно його підготувати перед покриттям. Стеліть ламінат тільки на ідеально рівну і чисту поверхню.