Як створити свою навчальну програму. Як організувати дистанційне навчання.

Різні навчальні програми стають все більш популярними. Сучасній людині мало звичайних підручників. Інтерактивні навчальні комплекси дають набагато більше можливостей для вивчення матеріалу. Різні ілюстрації, відео та аудіоролики, завдання на час, оцінка знань в режимі онлайн - все це робить процес вивчення інформації більш цікавим і ефективним.
Вам знадобиться
  • - навчальні матеріали;
  • - знання комп'ютерних програм.
Інструкція
1
Щоб розробити навчальну програму необхідно визначитися з її тематикою.
2
Наступним етапом буде підбір необхідного матеріалу. Навчальна програма повинна складатися з теорії і практики. Підготуйте тексти програми і контрольні завдання до них.
3
Весь матеріал необхідно структурувати за темами. Добре було б, щоб до кожного розділу мався додатковий матеріал, наприклад, різні цікаві факти, постановка дослідів, оригінальні приклади.
4
Тепер необхідно вирішити, якими засобами ви будете користуватися для оформлення програми. Варіантів безліч: від створення презентації до написання програмної оболонки. Існують також вже готові платформи для створення навчальних програм, їх потрібно заповнити тільки готовим матеріалом. При виборі спирайтеся на ваші можливості і здібності.
5
Приступайте до оформлення вашого навчального курсу. В першу чергу створіть інтерактивне зміст. Кожну тему озаглавьте і розмістіть на окремій сторінці. Зробіть посилання на додатковий матеріал і практичні завдання.
6
Не забудьте про можливість виставлення оцінок після виконання перевірочних завдань. Добре, якщо вони будуть записуватися в окремий файл разом з даними учня.
7
Передбачите можливості роздруку і збереження на зовнішні носії текстів, завдань і результатів.
Корисна порада
Ваша навчальна програма повинна бути проста у використанні і функціональна. Постарайтеся зробити її таким чином, щоб навіть людина, погано володіє комп'ютерними технологіями, міг з легкістю користуватися вашою програмою, при цьому отримуючи бажані знанія.На такій програмі можна чимало заробити. Для цього ви можете розмістити її в інтернеті і продавати за невелику плату. У такому разі не забудьте відповідним чином вашу діяльність. Пам'ятайте, що за незаконне підприємництво вас можуть притягнути до відповідальності.