Як чистити екран ноутбука. Як чистити глянцевий монітор у ноутбука.

На екрані ноутбука зазвичай скупчується дрібна повітряна пил і відбитки пальців, які з часом перетворюються на жирну плівку. Для того щоб передача кольору екрана ноутбука була відмінною, а екран виглядав красиво, потрібно вміти правильно чистити дисплей ноутбука.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно почистити екран швидко і без особливих зусиль, скористайтеся вологими серветками для чищення моніторів. Зазвичай ці серветки призначаються для OLED, LED, LCD, AMOLED матриць, а також TFT і матриць мобільних пристроїв. Результат протирання екрану буде залежати від складу рідини, якою просякнуті серветки. Рідина повинна мати не спиртову основу, а найкращий варіант - вода, бо серветки на воді не залишають розлучень. Матеріал протиральних серветок для ноутбука повинен бути безворсовимі.Екрани, вкриті глянцем, потрібно протирати акуратніше, намагаючись захопити більшу площу дисплея за один раз. Занадто мокрі і насичені рідиною серветки залишають сліди й розлучення на глянцевих екранах.
2
Найефективніший і практичний спосіб очищення екрана ноутбука від пилу і розлучень - це очищуючий комплекс. Він являє собою набір з сухих серветок, а також флакон з миючим спреєм, який знаходиться в упаковці разом із серветками. Такий комплекс чистить краще, але і вартість його звичайно трохи вище. Для використання набору, потрібно злегка зволожити серветку спреєм і протерти екран ноутбука круговим рухом руки, потім витерти екран сухою серветкою.
3
Якщо під рукою немає ніяких спеціальних засобів, можна почистити екран ноутбука звичайним м'яким шматком злегка зволоженою тканини. Тканина не повинна бути занадто мокрою, а дисплей має бути розташований паралельно підлозі, щоб вода не затекла в кути матриці і всередину корпусу. В іншому випадку, навіть після висихання, на екрані по краях можуть з'явитися розлучення у вигляді кольорових плям. Тому варто протирати екран обережно й уважно.
4
Матові екрани ноутбуків старих моделей можна протирати більш вологою тканиною, намиленої милом або мильною піною. Це також допомагає відшліфувати дисплей і усунути дрібні подряпини.
Екран ноутбука з часом забруднюється. На ньому накопичується пил, а також залишаються сліди дотику пальців. Але щоб очистити його, необхідно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
На час чищення вимкніть комп'ютер. Так ви убезпечите і себе, і монітор. Бажано, що ноутбук повністю не працював, а не був в режимі очікування або з виключених екраном.
2
Купіть набір для чистки екрана або спеціальний миючий засіб у вигляді рідини або вологих серветок. Якщо у вас цього немає, скористайтеся домашніми методами. Змішайте воду з оцтом. Також можна використовувати мильний розчин і навіть спирт, хоча останнє слід застосовувати з обережністю. Головне - не використовувати абразивні чистячі засоби, які можуть подряпати екран, а також продукти, що містять аміак, також шкідливий для плазмових панелей.
3
Візьміть м'яку тканину без ворсу, за допомогою якої ви будете проводити очистку. Не використовуйте паперові серветки - в цьому випадку на поверхні монітора можуть залишитися волокна.
4
Чистіть ноутбук при денному освітленні, найкраще навпроти вікна. Змочіть засобом для очищення тканину і акуратно, по горизонталі або по вертикалі, очищайте екран. Важливо, щоб ваші рухи були спрямовані в одну сторону. Не набирайте на тканину занадто багато чистячої рідини - потрапляння води всередину може пошкодити комп'ютера. Не використовуйте спрей для розпилення миючого засобу по екрану. В цьому випадку краплі можуть потрапити на клавіатуру і всередину комп'ютера.
5
Зачекайте, поки екран висохне. Перевірте, чи залишилися на ньому розводи. Після очищення милом вам потрібно буде ще раз протерти поверхню водою. Подивіться на екран під різними кутами - все плями повинні зійти. Після повного висихання монітора включите ноутбук. Розводи і плями не повинні бути видні і на сяючому екрані.
Зверніть увагу
Забруднення комп'ютера можна багато в чому уникнути, якщо ви не будете доторкатися з екрану пальцями. Крім жирового забруднення це загрожує й іншими ушкодженнями.