Як змінити розмір зображення. Як змінювати розмір картинки.

Кожен графічний файл має розмір, обчислюваний двома параметрами: обсяг самого файлу і розмір дозволу зображення. Без візуальної втрати якості можна зменшувати як обсяг фото, так і дозвіл.
Інструкція
1
Для зміни обсягу вимагається «погіршити» якість знімка або картинки, але це «погіршення» не буде помітно при перегляді на екрані або в роздрукованому вигляді. За якість комп'ютерного зображення відповідає формат і рівень якості (quality), який вимірюється в процентах.Самие стискувані формати, які мають найменший обсяг - формати JPG (JPEG) і PNG, причому PNG не має налаштувань "quality". У PNG є тільки настройка битности (256 біт - за умовчанням, прирівнюється до 100% quality в форматі JPG, але в обсязі може вигравати його) .Також надвеликі дозволу на звичайних моніторах теж ні до чого - тому безглуздо використовувати в ролі шпалер або зберігати в домашньому фотоархіві зображення з роздільною здатністю, наприклад, 6000x8000 пікселів, якщо дозвіл екрана 1920x1280. Природно, високий дозвіл дозволяє збільшувати дрібні об'єкти на фото, але якщо ви не заминає комп'ютерною графікою професійно, дозвіл зображення також можна зменшити, щоб вивільнити місце на жорсткому диску комп'ютера.
2
Змінити формат, візуальне якість і дозвіл зображення допоможе безкоштовна програма Paint.NET. Paint.NET не є продуктом, що надається разом з Windows, на відміну від штатного редактора Paint. Paint.NET можна завантажити абсолютно безкоштовно в інтернеті, при цьому програма постійно оновлюється, підтримує російську мову і має приємний інтерфейс. Дистрибутив Paint.NET важить приблизно в 100 разів менше, ніж дистрибутив Adobe Photoshop, тому програма викачується швидко і майже не займає місця на диску.
3
Після запуску Paint.NET перетягніть графічний файл в робоче вікно програми. Картинка відкриється в редакторі. Для зміни дозволу виберіть у верхньому меню програми «Зображення» - «Змінити розмір». У вікні налаштуйте дозвіл нового зображення на свій смак. Не забудьте поставити галочку у пункту «Зберігати пропорції». Після введення бажаного дозволу, натисніть "OK".
4
Тепер потрібно змінити формат картинки і рівень "quality". Для цього виберіть все тому самому верхньому меню «Файл» - «Зберегти як». Введіть ім'я нового файлу та виберіть тип файлу "JPEG", після чого натисніть "OK". З'явиться спливаюче вікно з проханням вказати якість. Праворуч ви будете бачити, як візуально змінюється якість зображення (попередній перегляд), а також фінальний розмір файлу. Як бачите, між якістю в 100% і 95% в форматі JPEG практично немає различимой людським оком різниці і це дозволяє заощадити місце на диску. Після настройки рівня якості натисніть «Зберегти». Зображення збережено.
Зверніть увагу
Спробуйте зберегти зображення у форматі PNG і порівняйте розміри отриманих файлів.
Якісні і барвисті фотографії, як правило, мають великий обсяг, який недопустимий у разі розміщення фотографій в мережі. Проте, кожному хочеться викласти в соціальній мережі або на фотохостингу кадри, які не втратили свого якості після зменшення розміру. Навчіться оптимізувати фотографії для інтернет-публікацій так, щоб їх якість не постраждала після змін - для цього вам буде потрібно Фотошоп.
Інструкція
1
Завантажте фотографію в Фотошопі, а потім відкоригуйте її передачу кольору, насиченість і контраст, якщо це необхідно. Відретушувати кадр, відкрийте меню Image -> Image Size, щоб викликати вікно зміни розміру зображення.
2
У вікні відобразиться вихідний розмір оригінального кадру, який може бути будь-яким. Для того щоб змінити розмір, введіть потрібні цифри в поля Width і Height. Програма автоматично визначає пропорційний розмір кадру, тому досить ввести тільки висоту або тільки ширину фотографії - наприклад, 800х600 або 1024х768.
3
Після того як файл буде зменшений в розмірах, відкрийте меню Файл і виберіть опцію «Зберегти для web». Таким чином, Фотошоп самостійно оптимізує вашу фотографію для мережевої публікації та зменшений буде не тільки її реальний розмір, а й обсяг в кілобайтах.
4
Виберіть у вікні налаштувань при збереженні пункт JPEG High. Подивіться на розмір фотографії і якщо він вас влаштовує, натисніть кнопку «Зберегти». Якщо розмір не влаштовує, посуньте вправо або вліво бігунок налаштувань, поки обсяг кадру не відповідатиме очікуванням.
5
Збережіть фотографію під новим ім'ям, яке найкраще написати латинськими буквами для коректного відображення в інтернеті. Тепер ви можете опублікувати її на будь-якому інтернет-сайті, і при завантаженні фотографії навіть у користувачів з повільним інтернет-каналом не виникатиме затримок.