Як зшити китайське плаття. Як шити плаття в китайському стилі.

Плаття в китайському стилі стали популярні в нашій країні не так давно. Все тому, що вони добре підкреслюють достоїнства фігури, виглядають завжди ошатно і стильно. Китайські сукні, інакше їх називають ципао, мають трохи фасонів, але завдяки яскравим атласним тканинам і багатства декоративного оздоблення, завжди викликають захоплення не тільки у жінок, але й у чоловіків. Все тому, що жінка, одягнена в сукню ципао, виглядає жіночно і сексуально.
Вам знадобиться
  • - необхідна тканину;
  • - декоративна окантовка;
  • - шнур;
  • - застібка «блискавка»;
  • - нитки в тон тканини.
Інструкція
1
Знайдіть спершу викрійку для даного сукні. Ви можете побудувати її самі, використовуючи інформацію з книг, журналів чи інтернету. Але в мережі інтернет зараз можна знайти вже готові викрійки суконь в китайському стилі на різні розміри і вам залишиться тільки роздрукувати її. Декатіруйте тканину в холодній воді і пропрасуйте її праскою. Перенесіть свою викрійку на тканину, відзначте її Кравецьким дрібному, не забуваючи відступати помста на припуски для швів
2
Викроїте отримані деталі. Змітайте на китайському плаття виточки і плечові шви. Якщо примерение сукню виявилося впору, зшийте виточки і шов спинки на швейній машинці. Не забудьте обробити краї тканини овелоком, щоб вони не сипалися. На правому боці сукні вшитої застібку «блискавку».
3
Вшитої рукави і пріутюжьте шов пройми. Використовуйте при шиття сукні в китайському стилі декоративну окантовку, вона додасть готовому виробу особливий шарм. У окантовочной бейки оплавьте зрізи за допомогою запальнички або сірників, і приметайте по всій довжині (до середини переду), потім зшийте на машинці по лицьовій стороні. Кінці рукавів симетрично закруглите за допомогою ножиць. Краю розрізів на рукавах також окантуйте бейкою. При окантовування зрізи просто вкладіть в згин бейки і закріпіть наметочним стежком.Подверніте акуратно кінці бейки всередину з виворітного боку і пришити потайним швом.
4
Проклейте комір-стійку флізеліном для стійкості. За допомогою шнура і бейки приготуйте рельєфний кант для коміра і приметайте по краю стійки. Слідкуйте за тим, щоб голка не проколювати шнур, тоді після опуклий кант буде акуратно виглядати на комірі. Зовнішній комір-стійку пришити на машинці, а внутрішній -постаратися пришити вручну. Ушийте блискавку з правого боку, попередньо обробивши краю тканини оверлоком.
5
Зробіть самі китайські застібки у вигляді квітки. Під кожну застібку пришити прозору кнопку, зверху закріпіть квіточку. Ваше плаття в китайському стилі готово.
Зверніть увагу
Зверніться в швейну майстерню, якщо у вас немає досвіду шиття.
Корисна порада
Обробляйте краю вироби оверлоком, щоб тканина не сипалася.