Як вживати клітковину.

Щоденний раціон наших предків складався в основному з каш. За рахунок них вони отримували від 40 до 60 г клітковини. Клітковина - це грубі харчові волокна, які організм не в змозі переробити, проте це важлива частина раціону. Сучасні люди більшу їх частину отримують за рахунок споживання фруктів і овочів. Цього буває не завжди достатньо і іноді лікарі рекомендують приймати клітковину додатково. Її виробляють багато фірм. Правила прийому дуже прості.
Вам знадобиться
  • - Клітковина.
Інструкція
1
Прийом клітковини починайте з половини чайної ложки, поступово збільшуючи дозу протягом двох тижнів до щоденної норми в 2-3 столові ложки. Дозу потрібно розбити на кілька прийомів. Так ви уникнете побічних дій від прийому клітковини: газоутворення, здуття живота та ін.
2
Бажано приймати клітковину за півгодини до їди. Для зручності вживання розмішайте необхідну кількість порошку в склянці густого напою (ряжанка, кефір, йогурт або сік). Перемішайте і дайте настоятися протягом 2-3 хвилин. Клітковина розбухне, і її буде легше пити. Споживання клітковини сприяє появі почуття ситості.
3
Якщо вам не дуже приємно пити напої з клітковиною, то збагачуйте нею будь-які продукти, додавайте в будь перші, другі страви, салати і випічку. Можна її також використовувати замість панірувальних сухарів. Не забувайте споживати більше рідини між прийомами їжі, інакше клітковина викличе запор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XpsCKSiNK5w
Зверніть увагу
Чи не вважайте клітковину панацеєю від усіх хвороб. Намагайтеся урізноманітнити свій раціон, їжте більше овочів і фруктів, знизьте споживання легкозасвоюваних вуглеводів, більше двігайтесь.Некоторие мережеві аптеки випускають добавки, які крім клітковини містять різні трави, які сприяють більш ефективному очищенню організму. Є добавки, що знижують давленіе.Существуют захворювання, при яких клітковина протипоказана. Це виразка шлунка, виразкові коліти та ентероколіти інфекційної етіології.
Корисна порада
Грубі харчові волокна є субстратом для мікрофлори нашого кишечника. Бактерії, що населяють його, отримують можливість синтезувати необхідні для нормальної життєдіяльності важливі компоненти: вітаміни, гормони, амінокислоти і др.Без клітковини порушується співвідношення мікроорганізмів в кишечнику і люди страждають від дісбактеріоза.Клетчатка покращує роботу кишечника, очищає шлунково-кишковий тракт, знижує всмоктування жирів , виводить токсини.