Як використовувати проксі.

Користувачам для своїх потреб потрібно скористатися проксі-серверами (наприклад, для анонімного серфінгу в мережі або стиснення мережевого трафіку). Налаштувати його використання в браузері Internet Explorer зовсім нескладно.
Інструкція
1
Увійдіть в меню налаштувань браузера Internet Explorer, натиснувши кнопку "Сервіс" у верхній частині його вікна, а потім вибравши пункт "Властивості оглядача".
2
Перед вам з'явилося вікно основні установки програми. Перейдіть на вкладку "Підключення".
3
Натисніть на кнопку "Налаштування LAN".
4
Позначте галочкою пункт "Використовувати проксі-сервер для локальних підключень", потім натисніть кнопку "Додатково".
5
Впишіть адресу проксі-сервера і номер порту, поставте галочку напроти пункту "Використовувати ті ж параметри сервера для всіх протоколів" і натисніть "ОК".
Зверніть увагу
Як використовувати проксі-сервери. Мається, два способи застосування проксі-серверів: -ручний (відбір проксі, їх перевірка і налаштування виробляється вручну); -автоматичний (пошук, перевірка проксі-серверів і настройка браузера відбувається автоматично за допомогою спеціальної програми).
Корисна порада
Інструкція як використовувати анонімний проксі-сервер щоб отримати доступ до сервера БДГ по IP адресою 217.23.147.5. далі закладка Підключення (Connection) натиснути кнопку Налаштування мережі (LAN Settings). у вікні, в області Проксі сервер (Proxy Server) поставити галочку Використовувати Проксі-сервер і заповнити поля Адреса (Address) і Порт (Port) значеннями.