Як встановити маячки на стіну. Як встановити мобільні маячки.

Маячки застосовуються при оздоблювальних роботах, для вирівнювання поверхні стіни. Маяки служать «направляючими» для правила і без їх установки практично неможливо отримати рівну вертикальну поверхню. Встановити їх на стінах цілком можливо своїми руками.
Вам знадобиться
  • - будівельний рівень;
  • - цвяхи;
  • - штукатурний або гіпсовий розчин;
  • - молоток;
  • - шпатель;
  • - правило.
Інструкція
1
Вбийте в стіну цвях на відстані в 10 см від стелі і кута. Гвоздь слід забивати з таким розрахунком, щоб його капелюшок виступала зі стіни на 10-15 мм, що буде відповідати товщині фінішної штукатурки.
2
Закріпіть другий цвях внизу стіни, на відстані 10 см від підлоги і кута. Проведіть аналогічну процедуру з іншого боку стіни.
3
Зробіть марки навколо цвяхів. Для цього нанесіть «горбок» з гіпсу або розчину для штукатурки на стіну, вище рівня головки цвяха на 3-5 мм. Діаметр «горбка» повинен становити 50-70 мм. Після того як розчин затвердіє, зріжте його таким чином, щоб марка була на одному рівні з капелюшком цвяха і розташовувалася паралельно стіні. Акуратно зріжте бічні сторони «горбка», щоб вийшов квадрат або конус.
4
Візьміть правило і прикладіть його до марок. Для зручності, рекомендується прикріпити правило до марок за допомогою затиску, цвяха або того ж розчину. Висота правила повинна бути на 10-15 см менше висоти стель в приміщенні.
5
Приготуйте густий штукатурний розчин або гіпсове тісто. Злегка зволожите поверхню стіни і акуратно нанесіть розчин під правило, ретельно заповнюючи простір між правилом і стіною. Наносити розчин слід за допомогою шпателя, різкими кидками. Далі необхідно «втиснути» розчин під правило, а потім прибрати його надлишки з боків.
6
Після того, як розчин «схопився», злегка посуньте правило вгору і зніміть його ковзаючим рухом. Для того щоб правило легше знялося, рекомендується злегка обстучать його молотком.
7
Постинаєте маяки, замажте і прітріте порожнечі свіжою порцією розчину. Зніміть цвяхи, на яких кріпилося правило.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i8IqnONcWAU
Зверніть увагу
Маяки повинні бути міцно закріплені на стенах.На стінах маяки повинні встановлюватися через кожні 1-1,5 м по вертикалі.
Корисна порада
Якщо при вирівнюванні стін необхідно забезпечити їх перпендикулярність, скористайтеся косинцем і будівельним рівнем.