Як вибрати креатин.

Креатин працює на молекулярному рівні і виконує ключову роль в накопиченні та відтворенні енергії в людському організмі. В основному, він міститься в м'язах (близько 95%). Бодібілдери і спортсмени постійно вживають креатиновие продукти для швидкого набору м'язової маси.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що креатиновие продукти діляться на дві категорії або групи: класичні та похідні. Класична група перевірена роками і не одним поколінням спортсменів. За відгуками, вона має високу ефективність і до того ж, дешевше, ніж група похідних продуктів.
2
Похідні продукти - це скоріше добавки, постійно улучшающиеся зважаючи все нових наукових досліджень, присвячених креатиновие з'єднанням. Ці добавки поліпшують засвоєння або ж підсилюють окремі властивості чистого креатину.
3
Якщо ви бажаєте отримати максимальний ефект, використовуйте суміш з креатину і легкозасвоюваних вуглеводнів. Зупиніться на 3-4 варіантах креатину при покупці.
4
Визначте для себе, в якій формі ви будете приймати цю добавку. Наприклад, вона може мати тонкоизмельченную структуру і тому її буде приємно і просто пити, без відчуття піску на зубах. Це оптимальний вибір за ціною та якістю.
5
Іншим варіантом може стати капсулізірованний креатин, який не потребує чіткої дозуванні, як у випадку з сухою сумішшю. Ці препарати не мають побічних ефектів і повністю засвоюються. 1 грам креатину в капсулах прирівнюється до 10 креатину моногідрату. Природно, вони дорожче, але і банки вистачить на тривалий час.
6
Ще один варіант із можливих - мікроізмельченний креатин найвищої якості, що не володіє запахом і не має смаку. Ціна досить низька, що ніяк не відбивається на його високу ефективність.
7
Оберіть Ultimate Nutrition's Crea Pure, SciFit Kre-Alkalyn 1500, Creatine Monohydrate. Це гідна продукція за досить невисокими цінами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lT9h6kRAi_M
Зверніть увагу
Нехай Вас не лякає велика кількість позицій в категорії «креатин», все це різноманіття можна розділити на дві групи: чистий моногідрат креатину і креатин з різними добавками. Використовуйте креатин з другої групи тільки перевірених, відомих марок. Вибирайте з настроєм, це завжди ефективніше.
Корисна порада
Ті, хто приймає креатин, ростуть прямо на очах! Креатин виділений з м'яса. Відкритий він був ще в 1835 р, але застосовуватися в якості харчової добавки став лише в минулому десятилітті. На сьогодні креатин є лідером серед інших харчових добавок, що пов'язано з його високою ефективністю і відсутністю побічних ефектів. Різні види креатину - це як обробка на сукню. Вибирайте ту, яка вам більше до смаку.