Як перевести дюйми в міліметри.

На сьогоднішній день існує дві системи вимірювань - метрична і не метрична. До останньої належать дюйми, фути і милі, а до метричної - міліметри, сантиметри, метри і кілометри. Чи не метрична система мір, як правило, використовується в США і країнах великобританського співдружності. Історично склалося, що американцями набагато простіше вимірювати різні об'єкти в дюймах, ніж в метрах.
Інструкція
1
Здавна вважалося, що дюйм визначає середньостатистичну довжину фаланги великого пальця. У минулі часи виміру невеликих предметів, як правило, проводилися вручну. Так і повелося. Потім дюйм став офіційною системою заходів у багатьох країнах світу. Варто зауважити, що розмір дюйма в деяких країнах коливається в межах десятих часток сантиметра. За загальновизнаний стандарт прийнятий розмір англійського дюйма. Щоб перевести дюйми в міліметри, візьміть калькулятор і, скориставшись співвідношенням 1 дюйм = 25,4 міліметра, розрахуйте довжину і габарити якого-небудь об'єкта в звичній для нас системі числення. Для цього наберіть на калькуляторі певне число в дюймах натисніть "помножити" (зазвичай, цьому математичному параметру відповідає значок *), введіть число 25,4 і натисніть "=". Цифри, які висвітяться на екрані монітора і відповідатимуть, значенню довжини в міліметрах. Якщо хочете перевести сантиметри в дюйми, то проведіть точно такі ж маніпуляції за допомогою калькулятора. Тільки замість числа 25,4 введіть 2,54. Останнє число відповідає на питання, скільки сантиметрів в дюймі.
2
Якщо ви коли-небудь побуваєте на американських швидкісних автострадах, то побачите, що відстані там вимірюються в милях. А одна миля дорівнює 1.609344 кілометра. Проведіть простенькі розрахунки і ви дізнаєтеся відстань до певного населеного пункту в кілометрах.Теперь, знаючи як переводити дюйми в сантиметри і міліметри, ви легко будете орієнтуватися в зарубіжних значеннях довжини. Це подвійно важливо, якщо за службовим обов'язком ви часто стикаєтеся з американською документацією, де всюди використовуються значення в дюймах і футах. Тому, щоб швидко орієнтуватися в цих значеннях завжди майте при собі калькулятор, який допоможе вам миттєво перевести дюйми в сантиметри або міліметри. Зазвичай, в кожному мобільному телефоні є калькулятор. Так що ви уникнете зайвих витрат на покупку додаткового обчислювального аксесуара.