Як відрегулювати обороти холостого ходу.

Стійка робота двигуна на холостому ходу дуже важлива. При цьому обороти не повинні бути високими і «плавати». Від цього залежить витрата палива, навантаження на деталі автомобіля і багато іншого. Тому кожен автомобіліст повинен знати, як відрегулювати обороти холостого ходу свого «залізного коня».
Інструкція
1
Використовуйте тахометр або вольтметр для вимірювання кількості оборотів колінчастого валу і їх стійкість. В ідеалі тільки тахометр може забезпечити повну інформацію про обороти. Тахометр являє собою датчик з розподілами, які показує частоту оборотів колінчастого вала в хвилину. Таке значення не повинно перевищувати 1000 оборотів в хвилину. Ідеальним варіантом є 600-700 оборотів. При цьому двигун не повинен глухнути і сильно вібрувати (троить). Вольтметр для цих цілей призначений значно гірше. Але якщо ваш автомобіль не обладнаний тахометром, то показання цього приладу допоможуть вам визначити стійкість оборотів. При стійкому холостому ходу стрілка вольтметра не повинна «стрибати» і виходити за червону зону.
2
Утопите повітряну заслінку. Тепер, використовуючи викрутку, крутите регулятор карбюратора, який відповідає за «кількість». На слух визначайте падіння оборотів. Також можна попросити кого-небудь для стеження показників тахометра. Якщо обороти не падають, то огляньте датчик холостого ходу, при його несправності замініть. Деякі моделі карбюраторів мають спеціальний регулятор для холостого ходу. В іншому випадку використовуйте викрутку. Домігшись потрібного значення оборотів, перевірте їх стійкість. На протязі декількох хвилин обороти не повинні «плавати», і двигун не повинен троить. Інакше необхідно продути або замінити жиклери.
3
Регулюйте обороти за допомогою дросельної заслінки. Це необхідно при заводі холодного двигуна і подальшого його прогрівання на високих оборотах. Не хвилюйтеся, якщо двигун глухне на холостому ходу, коли він холодний. За допомогою заслінки поступово знижуйте оберти прогреваемого двигуна. Для цього утапливайте її. Пам'ятайте, що тахометр повинен мати мінімальні значення при втопленою повітряної заслінці. Якщо прогрітий двигун в такому випадку глухне, то перевірте датчик холостого ходу. Також можна додати трохи оборотів на карбюраторі.
Перш ніж приступити до регулювання холостих обертів двигуна, необхідно переконатися в правильності виставлених зазорів клапанів газорозподільного механізму, в чистоті повітряного фільтруючого елемента, в справності свічок, в непогрішності кута випередження запалювання і в повноті відкриття заслінки збагачення суміші паливом.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - прилади для регулювання ХХ.
Інструкція
1
Необхідність регулювання холостих обертів двигуна виникає у випадках нестійкої роботи мотора або раптової зупинки двигуна під час перемикання передач, або в очікуванні дозволяючого сигналу світлофора, або в інших схожих обставинах.
2
При використанні контрольно-вимірювальних приладів для регулювання режиму холостих обертів двигуна вимикається запалювання, і кінці їх проводів приєднуються до точок, зазначеним у технологічній карті або інструкції по застосуванню. Потім проводиться пуск мотора і гвинтом кількості паливної суміші по тахометрі частота крутного моменту доводиться до 800 + 50 об/хв.
3
На наступному етапі гвинтом якості суміші харчування регулюється вміст СО2 у відпрацьованих газах, даний параметр не повинен перевищувати трьох відсотків.
4
Автомобілісти, що володіють великим стажем, воліють регулювати холості обороти двигуна, покладаючись на власний слух. Обертаючи по черзі гвинти; кількості суміші (зменшуючи обороти ) і якості суміші (максимально збільшуючи крутний момент). Подібні дії повторюються до тих пір, поки від мотора не доб'ються рівного рокоту при роботі в будь-якому режимі (у тому числі і ХХ).