Як зробити подарунковий сертифікат.

Вибрати подарунок - нелегке завдання, навіть якщо ви добре знаєте людину. Саме тому в останні роки набули великої популярності подарункові сертифікати. Якщо ваш товар або послуга може стати предметом подарунка, ви обов'язково повинні випустити подарункові сертифікати, які стануть додатковим засобом просування вашого бренду.
Інструкція
1
Визначтеся з концепцією вашого сертифіката. Оптимальний варіант - безстрокову дію, прийом у всіх філіях, розбивка суми на кілька покупок. Якщо ви введете які-небудь обмеження на дію сертифіката, то лише створите проблеми споживачеві товару або послуги. Досягніть того, щоб відчуття свята продовжилося за допомогою сертифіката.
2
Розробіть дизайн і виберіть носій. Ви можете зробити сертифікати з пластику (розміром з візитку), забезпечивши їх магнітною смугою. Такий варіант буде коштувати дорожче за все, зажадає додаткового обладнання, проте ви зможете використовувати його багато разів. Паперовий сертифікат дає великий простір для дизайну - ви зможете навіть зробити об'ємну конструкцію або виконати його у вигляді вітальної листівки.
3
Для виготовлення сертифікату ви можете не вдаватися до допомоги рекламних агентств, а скористатися однією з безкоштовних програм, таких як Microsoft Office Publisher. Але в цьому випадку ви повинні вирішити питання захисту від підробок. Як мінімум використовуйте печатка організації.
4
Розробіть макет. Подарунковий сертифікат дозволить вам проявити дизайнерську фантазію. Крім того, необхідно вказати суму, логотип компанії. Доповніть сертифікат святковим конвертом або листівкою з місцем для побажань.
5
Забезпечите сертифікат порядковими номерами і під час продажу реєструйте їх в окремому файлі. Так ви краще зможете контролювати процес переведення в готівку сертифікатів. До сертифіката прикладайте чек і коротку інформацію про умови використання.
6
Укладіть договір з компанією або інтернет-порталом, які займаються продажем сертифікатів. Так ви зможете розширити свою цільову аудиторію.
Корисна порада
Розсилайте сертифікати в якості подарунка вашим партнерам і ключовим клієнтам. Так ви забезпечите собі додаткову рекламу і хорошу репутацію.