Як накачати м'язи литок. Як накачати литкові м'язи в домашніх умовах за короткий час.

З проблемою слаборозвинених литкових м'язів стикаються не тільки бодібілдери. Представниці прекрасної статі, не бажаючи звертатися до пластичних хірургів для установки імплантатів, теж замислюються про те, як можна зробити ікри більш об'ємними за допомогою фізичних вправ.
Інструкція
1
Литкові м'язи накачати досить складно, тим не менш, завдання це здійсненне. Пам'ятайте, що найголовніше в ваших тренуваннях - це регулярність. Займатися слід, як мінімум, п'ять разів на тиждень, а в ідеалі - щодня і по два рази на день. Не чекайте занадто швидких результатів. Вони з'являться не відразу, а лише через кілька місяців.
2
Враховуйте, що найкраще тренування проходять з достатньою для м'язів навантаженням, тобто з вагою. Відповідним вагою вважається той, з яким ви можете виконати без зупинок і перерв не більше десяти вправ. Їх можна поєднувати з більш легкими вправами з числом повторень до 50. Основа зростання литкових м'язів - достатня кількість повторень вправи (не менше 10-15).
3
Особливу увагу під час тренування приділяйте розтяжці литкових м'язів. Це допоможе уникнути травм і як би «підігріти» ріст м'язів. Таку спеціальну розтяжку можна проводити в будь-який час тренування - в середині або в кінці, але не забувайте і про те, що перед заняттями будь-які м'язи, в тому числі і литкові, потрібно підготувати до навантажень розминкою.
4
Найефективнішим вправою для литкових м'язів вважається підйом на шкарпетки стоячи. Виконуйте його на звичайному тренажері для литок або на блоці перед тренажером Сміта. Фіксуйте положення свого тіла на кілька секунд в точці максимального скорочення м'язів. Щоб підсилити навантаження, виконавши сет вправ по повній амплітуді, закінчуйте його частковими вправами (по обмеженою амплітудою).
5
Скоротіть до мінімуму перерви між підходами. Чим швидше ви перейдете до наступного комплексу вправ, тим краще. Литкові м'язи досить щільні, занадто тривалий відпочинок між навантаженнями може привести до того, що глибоко залягають волокна м'язів будуть «остигати», а це знизить ефективність тренувань і, отже, швидкість накачування литкових м'язів.
6
Проводьте тренування босоніж. Взуття дещо обмежує можливість опрацювання литкових м'язів. При виконанні вправ ставте стопи прямо. Для того щоб накачати внутрішню або зовнішню частину литок, досить просто перенести вагу тіла під час виконання вправи на великі пальці ніг або мізинці. Розвороти стоп не дають ніяких додаткових ефектів.
Неможливо уявити гармонійно розвинене тіло без добре прокачаних литкових м'язів. Складність в роботі над литками полягає в тому, що вони, як не одні інші м'язи, залежать від генетики. Більш того, литкові м'язи задіяні щодня, тому для того, щоб прокачати литкові м'язи, необхідно величезне терпіння і найсильніші навантаження. Необхідно кожне тренування навантажувати литковий м'яз настільки сильно, щоб після виконання циклу вправ ходьба давалася важко.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Встаньте під штангу, поставивши носки ніг на піднесення. Покладіть штангу собі на плечі і зніміть її зі стійки. Встаньте навшпиньки, тримаючи штангу на ногах, з силою напружуючи литкові м'язи. Робіть вправу якомога більш повільно, контролюючи рух тіла в кожну секунду. Повільно опуститеся на п'яти. Виконайте п'ять-шість підходів, в кожному по десять-дванадцять повторів.
2
Використовуйте спеціалізований тренажер для прокачування литок. Відрегулюйте висоту упору тренажера і вагу, який він використовує. Встаньте під упор тренажера, шкарпетки ступень поставте на піднесення. Різко витолкніте тіло вгору, вставши навшпиньки і тримаючись руками за упор. Замріть у верхній точці, після чого повільно опустіться на п'яти. Зробіть п'ятнадцять-двадцять повторів і п'ять-шість підходів.
3
Встаньте однією ногою на піднесення, тримаючи в руках гирю. Підніміться на навшпиньки, з силою напружуючи литковий м'яз . Замріть у верхній точці на пару секунд і повільно опустіться. Зробіть п'ять-шість підходів, по п'ятнадцять-двадцять повторів в кожному для кожної ноги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j5ohv2JFQjI
Корисна порада
Вибирайте таку вагу, щоб в останньому повторі у вас не було сил для ще одного.