Як налаштувати модем Acorp sprinter.

У тій ситуації, коли вам потрібно створити домашню локальну мережу з доступом до інтернету, і ваш провайдер надає послуги DSL-інтернету, рекомендують використовувати ADSL-модеми з підтримкою мережі Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Спочатку виберіть відповідний ADSL-модем. З'ясуйте, з якими типами бездротових мереж працюють ваші ноутбуки. Переконайтеся в тому, що обраний модем підтримує функції DHCP і NAT. Придбайте пристрій і встановіть його в квартирі. В даному випадку це буде ADSL-модем фірми Acorp.
2
Підключіть ADSL-модем до мережі змінного струму. Тепер через спліттер підключіть модем до телефонної лінії. Для цієї мети використовуйте роз'єм DSL, розташований на корпусі обладнання. З'єднайте з будь-яким роз'ємом Ethernet (LAN) мережевий адаптер комп'ютера. Для здійснення даного з'єднання вам буде потрібно мережевий кабель.
3
Увімкніть обраний комп'ютер і запустіть інтернет-браузер. Заповніть його адресний рядок наступним адресою: http://192.168.1.1. Натисніть клавішу Enter.
4
Після входу в меню налаштувань ADSL-модему перейдіть до пункту Setup. Виберіть параметр New Connection і перейдіть в меню Type. Вкажіть тип передачі даних PPPoE. Введіть довільне ім'я мережі. Встановіть для параметрів VPI і VCI значення 1 і 50 відповідно. У пункті Authentication вкажіть параметр Auto. Тепер встановіть прапорці навпроти наступних пунктів: NAT, Default Getaway, Firewall. Натисніть кнопку Apply для застосування параметрів підключення.
5
Тепер перейдіть в меню Setup і виберіть пункт Wireless Connect. Налаштуйте параметри бездротової точки доступу, вказавши тип передачі даних, варіант шифрування і встановивши пароль для доступу до бездротової мережі. Натисніть кнопку Apply для збереження даних. Перезавантажте ваш ADSL-модем.
6
Увімкніть пристрій, увійдіть в інтерфейс налаштувань і відкрийте меню Status. Переконайтеся в тому, що з'єднання з інтернетом встановлено, а бездротова мережа - активна. Підключіть ноутбуки до бездротової точки доступу, а стаціонарні комп'ютери - до роз'ємів LAN (Ehternet) модему.