Як підняти NAT.

Технологія NAT дозволяє забезпечити зв'язок між кількома комп'ютерам в локальній мережі та інтернетом, використовуючи один єдиний зовнішній IP-адресу. Якщо ви налаштовуєте маршрутизатор, то дану функцію краще включати.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Більшість сучасних маршрутизаторів, в тому числі і пристрої, що підтримують роботу з мережею Wi-Fi, здатні використовувати технологію NAT. Якщо для вас це дуже важливо, то уточніть наявність даної функції перед покупкою Wi-Fi маршрутизатора. Придбайте відповідне обладнання.
2
Підключіть пристрій до мережі змінного струму і з'єднайте його з мережевою картою комп'ютера, використовуючи для цієї мети роз'єм Ethernet (LAN). Увімкніть комп'ютер і запустіть інтернет-браузер. Вивчіть інструкцію до маршрутизатора. Знайдіть в ній початковий IP-адресу пристрою, а також логін і пароль, які необхідно ввести для отримання доступу до пристрою.
3
Заповніть поле вводу url-адрес браузера IP-адресою Wi-Fi маршрутизатора. Натисніть клавішу Enter. У меню, заповніть поля Login і Password і натисніть клавішу Enter. Тепер відкрийте меню WAN або Internet Connection Setup для настройки підключення до інтернету.
4
Виберіть протокол передачі даних, встановіть динамічний IP-адресу для маршрутизатора, введіть логін і пароль, видані вам провайдером. Обов'язково активуйте функції DHCP, Firewall і NAT, встановивши навпроти них прапорці. Натисніть кнопку Save.
5
Перейдіть в меню Wi-Fi або Wireless Connection Setup. Створіть власну точку доступу Wi-Fi. Виберіть один з підходящих типів безпеки (рекомендують використовувати WPA або WPA2-PSK) і встановіть пароль. У тому випадку, якщо вам потрібно обмежити швидкість передачі даних по каналу Wi-Fi, вкажіть максимальну планку. Натисніть кнопку Save.
6
Перезавантажте маршрутизатор. Якщо це не можна зробити програмним способом, просто відключіть обладнання від електромережі. Підключіться до створеної точки доступу. Стаціонарні комп'ютери з'єднайте з роз'ємами Ethernet (LAN) маршрутизатора.