Як навчитися керувати літаком.

Навчитися літати - нескладно. Найближча аналогія - їзда на автомобілі. Якщо вашою метою є авіамодель, підняти її в повітря також не складе труднощів, потрібно чітко слідувати інструкції.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті або в «Жовтих сторінках» рекламу льотної школи. Ознайомтеся з викладацьким складом та перевірте наявність всіх необхідних ліцензій. Виберіть кілька шкіл, порівняйте ціни та умови навчання. Найчастіше за кордоном навчитися керувати літаком набагато дешевше, ніж у Росії, більше того, за статистикою російські літаки старіше і навігаційне обладнання в них набагато гірше.
2
Візьміть кілька уроків на симуляторі зі справжнім пілотом. Підберіть підходящу вам фірму, запишіться і оплатіть політ. Всі необхідні документи і порядок проведення польотів вам розкажуть в компанії, пілот ж навчить вас керувати літаком і пояснить нюанси польотів.
3
Сядьте зручніше в крісло і починайте розганятися. Лівою рукою потягніть на себе великий важіль. Злітайте, коли ваша швидкість буде в межах 100-120 вузлів. Якщо ви перевищили максимально допустиму швидкість, відриватися від землі не можна. Для зльоту плавно потягніть на себе штурвал, приберіть шасі і сховайте закрилки. Вирівняйте літак і включіть автопілот. Повертайте або штурвалом, або внесенням змін до програми автопілота, постійно стежте за показниками всіх приладів. При заході на посадку почніть плавно знижуватися і випустіть шасі. На відстані 1 км від землі вимкніть автопілот, плавно віддавайте штурвал від себе і постарайтеся потрапити в смугу, позначену вогнями. Смикніть Ріверс і зупиніть літак.
4
Чітко дотримуйтесь вказівки інструктора. Не забувайте, що від ваших дій залежатиме поведінка літака. Не дивлячись на те, що ви не відриваєтеся від злітно-посадкової смуги, симулятор змусить вас повірити, що ви дійсно керуєте літаком.
5
Купуйте авіамодель, якщо ви віддаєте перевагу навчитися керувати авиамоделью. Уважно ознайомтеся з порядком її експлуатації. Розташуйтеся зручніше і починайте управляти своєю моделлю. Слідкуйте за показаннями приладів і не дозволяйте літаку впасти. Управління авиамоделью вимагає невеликих початкових знань, оскільки модель дійсно піднімається в повітря, хоча ви знаходитесь не в кабіні, а в безпосередній близькості від літака.