Як змусити працювати через проксі.

У рідкісних випадках для доступу до певних ресурсів необхідно використовувати проксі-сервери. Зазвичай їх налаштовують в браузерах, але якщо потрібно забезпечити комп'ютера доступ до будь-яких ресурсів інтернету, створюють локальну мережу з проксі-сервером.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо ви використовуєте браузер Opera, натисніть клавіші Ctrl і F12 для входу в меню налаштувань браузера. Тепер виберіть меню «Розширені» і відкрийте пункт «Мережа».
2
Натисніть кнопку «Проксі-сервери» та активуйте функцію «конфігурація проксі-сервер вручну». Введіть адресу проксі-сервера і порт для підключення до нього
3
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати браузер Mozilla, відкрийте меню «Налаштування». Виберіть вкладку «Додаткові» та натисніть кнопку «Налаштувати», розташовану в меню «Налаштування параметрів з'єднання з інтернетом». Тепер активуйте функцію «Ручне налаштування сервера проксі». Пропишіть адресу і порт потрібного сервера.
4
Якщо вам потрібно налаштувати проксі-сервер в браузері Google Chrome, натисніть на значок гайкового ключа і виберіть пункт «Параметри». У вікні, виберіть пункт «Розширені». Знайдіть кнопку «Змінити налаштування проксі-сервера» і натисніть її.
5
У новому вікні натисніть кнопку «Налаштування», розташовану в меню «Підключення». Тепер встановіть прапорець біля пункту «Використовувати проксі-сервер для цього підключення». Введіть адресу і порт проксі.
6
Якщо ж вам необхідно налаштувати підключення до інтернету в локальній мережі, використовуючи інший комп'ютер в якості проксі-сервера, виконайте наступний алгоритм дій. Відкрийте список існуючих мережних підключень. Знайдіть потрібну мережу і перейдіть до її властивостям.
7
Тепер відкрийте властивості протоколу інтернету TCP/IP. Знайдіть такі поля: «Основний шлюз» і «DNS-сервер». Введіть у них IP-адреса комп'ютера, який буде виконувати функції проксі-сервера.
8
Заповніть поле «IP-адреса» аналогічним чином, замінивши останній (четвертий) сегмент іншим числом. Збережіть налаштування цього мережевого підключення.