Як включити вибір користувача. windows 7 включити вибір облікового запису при завантаженні.

Операційна система Windows, встановлена на комп'ютер, розрахована на використання її кількома користувачами одночасно. Для кожної людини можна створити власний обліковий запис з індивідуальними настройками. Вибір користувача при цьому проводиться при завантаженні операційної системи.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і натисніть на рядок «Панель управління» (або використовуйте значок «Панель управління» на робочому столі). За допомогою спеціальної служби зробіть настроювання облікових записів (аккаунтів) користувачів. Для цього в «Панелі управління» знайдіть значок «Облікові записи користувачів» і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У вікні цієї служби відображаються всі активні акаунти користувачів даної операційної системи. З її допомогою можна створювати, тимчасово відключати, а також повністю видаляти користувачів. Єдиний користувач, якого не можна ні відключити, ні видалити - Адміністратор комп'ютера.
2
Щоб включити вибір користувача при завантаженні комп'ютера, створіть новий обліковий запис. Для цього, у вікні служби натисніть на посилання «Створення облікового запису». Після цього введіть ім'я нового аккаунта, яке буде відображатися на екрані запрошення, при виборі користувача, а також в меню «Пуск». Натисніть кнопку «Далі». На наступному етапі виберіть тип аккаунта: адміністратор комп'ютера, або обмежена обліковий запис. Обліковий запис адміністратора дозволяє створювати та редагувати акаунти, отримувати доступ до всіх файлів і папок, а також вносити зміни, що зачіпають інших користувачів. Обмежений аккаунт дозволяє виконувати дії, пов'язані лише з переглядом власних файлів і зміною тем оформлення.
3
Вибравши тип аккаунта натисніть на кнопку «Створити обліковий запис». Тепер при включенні комп'ютера вам буде пропонуватися вибір користувача. Щоб вибрати ту чи іншу обліковий запис просто клікніть по її значку лівою клавішею миші.Помімо створення нового аккаунта, за допомогою служби «Облікові записи користувачів» можна включати або вимикати спеціальну обліковий запис «Гість». Для цього натисніть на її значок, і у вікні, натисніть на кнопку «Включити обліковий запис». «Гість» також буде відображатися на екрані привітання, поряд з іншими користувачами.
При наявності декількох користувачів операційної системи Windows в завантажувальному екрані відображається вибір одного з них для входу в систему. Цей параметр налаштувань можна змінити, вибравши вхід за замовчуванням тільки з однією з облікових записів.
Інструкція
1
Відкрийте пункт меню «Виконати», натиснувши кнопку «Пуск». У рядку з'явився невеликого вікна введіть control userpasswords2 і натисніть клавішу Enter. У вас з'явиться меню настройки входу облікових записів в систему, там же ви можете відключити запит пароля без його видалення і налаштувати вхід за замовчуванням для одного з користувачів .
2
Зніміть позначку прапорцем з пункту «Вимагати введення логіна і пароля для входу в систему» у верхній частині вікна. Натисніть кнопку «Застосувати». У вас з'явиться нове вікно, в якому вам потрібно буде ввести дані для автоматичного входу в Windows. Застосуйте зміни і закрийте вікна, перезавантажте комп'ютер.
3
Якщо вам потрібно обійти автоматичний вхід в операційну систему, натисніть і утримуйте клавішу Shift при завантаженні комп'ютера. Для того, щоб повернути запит пароля і скасувати вхід за замовчуванням, також запустите настройку через командний рядок і відзначте галочкою пункт запиту при вході.
4
Скористайтеся спеціальною сторонньої утилітою для налаштувань параметрів входу в операційну систему, наприклад, XPTweaker, який мається у вільному доступі в інтернеті.
5
Якщо ви збираєтеся далі в роботі використовувати тільки один обліковий запис, видаліть всі інші, щоб вони не відображалися при завантаженні комп'ютера. Для цього відкрийте панель управління і зайдіть в меню управління настройками обліковими записами користувачів .
6
Клацніть по тій, яка вам не буде потрібна надалі, у вас з'явиться список дій, які ви можете виробляти з нею, перебуваючи під обліковим записом адміністратора. Виберіть пункт «Видалення». Повторіть дану дію для решти користувачів , проте майте на увазі, що в операційній системі повинна залишитися хоча б одна обліковий запис, що володіє правами адміністратора.
Корисна порада
Встановлюйте даний режим входу тільки в тому випадку, якщо впевнені в збереженні даних.