Як приклеїти поролон. Як клеїти тканину клеєм 88.

При ремонті м'яких меблів досить часто доводиться мати справу з штучними матеріалами, наприклад, поролоном. Поролон добре піддається обробці, непогано ріжеться, він практичний і універсальний. Існують деякі особливості приклеювання поролону до різних поверхонь (тканини, шкірі і т.д.). Для якісного з'єднання поролону з іншими матеріалами важливо дотримувати правильну технологію склеювання.
Вам знадобиться
  • - клей «Рапід-100», БФ-6, «88», «88-Н»;
  • - праска;
  • - чиста ганчірка.
Інструкція
1
Для приклейки поролону використовуйте контактні клеї на неопреновой, поліуретанової або бутадієнстирольного основі. Такі види клеять складів спочатку застосовувалися в деревообробці і взуттєвої промисловості, а потім знайшли широке застосування у виробництві м'яких меблів.
2
Зверніть увагу, що більш сучасні, хоч і не найдешевші склади для приклеювання поролону мають негорючую основу. Застосовуються також воднодисперсійні клеї, які практично нешкідливі для людини і навколишнього середовища.
3
Одним із спеціальних клеїв, використовуваних при виготовленні м'яких меблів і приклеїла поролонових деталей, є склад «Рапід-100». У цьому складі відсутні горючі розчинники, тому він безпечний у пожежному відношенні. Використовуйте даний клей, якщо головним критерієм готового виробу для вас є м'який клейовий шов.
4
Підготуйте з'єднуються деталі і нанесіть клей на поверхні, що підлягають склеюванню, за допомогою спеціального розпилювального пістолета. Другий спосіб нанесення клею припускає використання м'якої кисті або вальців, але при цьому зростає витрата клею. При двосторонньому нанесенні клейового складу оптимальний витрата складає не більше 70 г/кв.м. Час відкритої витримки нанесеного клею коливається від 20 до 45 хвилин.
5
Застосовуючи клей «Рапід-100», майте на увазі, що він забезпечує дуже швидке контактна схоплювання. Через кілька секунд після нанесення клею забезпечується міцне з'єднання, аж до того, що при спробі розірвати виріб, воно рветься не по клею, а по поролону. Але здатність до схоплювання клей зберігає протягом півгодини після нанесення і навіть більше.
6
Використовуйте для приклеювання поролону до різних видів тканин також клеї БФ-6, «88» і «88-Н». Поролон і тканину при цьому попередньо злегка зволожите водою і змастіть клеєм БФ-6. Через кілька хвилин на поверхні поролону і тканини з'явиться липка плівка. Цю плівку висушіть на повітрі приблизно 10 хвилин, поки вона не перестане прилипати до сухим рукам. Потім нанесіть на обидві поверхні другий шар і через 5 хвилин з'єднайте склеювані деталі. Місце з'єднання пропрасуйте теплою праскою через злегка зволожену тканину.
7
При використанні марок «88» і «88-Н» на сполучаються поверхні нанесіть один шар клею, притисніть деталі і пропрасуйте через суху тканину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JmiQJP29fvU