Як дізнатися, чи піде гра.

Комп'ютерні ігри сьогодні розвиваються стрімкіше, ніж коли небудь. Графічні движки поліпшуються з виходом кожної нової гри, і «технологічні революції» стабільно відбуваються кожні півроку. В таких умовах досить важливо знати, піде гра на вашому комп'ютері чи ні - адже «залізо» застаріває вельми швидко.
Інструкція
1
Перевірте вимоги гри. Розробниками, перед виходом кожного нового продукту, викладаються в мережу параметри комп'ютерів, які зможуть запустити гру. Причому, викладаються вони в двох варіантах: для «запуститься» і для «працюватиме ідеально». Ці характеристики можуть вельми розрізнятися. Так було з шутером «FEAR», який міг бути запущений на комп'ютері будь-якої потужності, але працював з максимальними графічними настройками лише на небагатьох. Вимоги до ігор можна знайти на форумах, офіційних сайтах і в ігрових журналах.
2
Запустіть бенчмарк. Benchmark - молода, але вже добре себе зарекомендувала система перевірки потужності комп'ютера. Працює вона наступним чином: ви завантажуєте з інтернету якийсь архів об'ємом близько 1 гб. Там міститься движок гри, який прокручує якийсь відеоролик з усіма можливими ефектами - вибухами, NPC, криками і швидкими перельотами камери. Якість відтворення ви зможете спостерігати своїми очима - якщо бенчмарк працює стабільно, то можете бути впевнені, що гра теж.
3
Перевірте сумісність з вашою ОС. Починаючи з 2010 року це особливо важливо, т.к. Microsoft знову почала активний розвиток операційних систем, і тепер безліч ігор просто відмовляються працювати на Windows XP (першою подібною грою, до речі, став порт «Halo 2»). Аналогічно, старі ігри можуть не ужитися з Windows 7, навіть якщо вимоги до системи задоволені - особливо це стосується програм під DOS, таких як Dungeon Keeper.
4
Перевірте ігрові форуми. РС вельми диференційована платформа, і конфігурації обладнання можуть бути різні настільки, що розробникам все не врахувати. Одним з найвідоміших скандалів на цю теми став «Silent Hill: Homecoming», який фактично відмовлявся працювати на відкритих AMD до випуску відповідного патча. До нещастя, подібні інциденти мають місце бути, тому перед покупкою гри перевірте форуми, розділ «технічна підтримка».
Корисна порада
Якщо параметри вашого комп'ютера трохи нижче мінімальних то не впадайте у відчай - вам допоможе оптимізація системи.