Як підключити акустику до комп'ютера.

Комп'ютерні колонки в більшості своїй не дозволяють говорити про якісний звук, адже їх функціонал спочатку дещо іншою. У нинішній же час, коли комп'ютер найчастіше підміняє і домашній кінотеатр, і музичний центр, подібні компроміси можуть вже не влаштувати користувача. На щастя, підключення комп'ютера до сучасного ресивера справа легка, завдяки сумісним форматам роз'ємів.
Інструкція
1
Для реалізації всіх можливостей вашої звукової карти краще буде використовувати не стереоусилитель, а багатоканальний ресивер, який, крім того, дозволяє здійснити підключення по цифровому каналу передачі даних.
2
Звіртеся з керівництвом вашої звукової карти або уважно огляньте її роз'єми і знайдіть цифровий вихід, для використання якого знадобиться або коаксильной, або оптоволоконний кабель. Ресивер, як правило, має обидва входи.
3
Підключіть цифровий вихід звукової карти до входу ресивера. Крім того, має сенс підключити і аналогові виходи звукової карти до відповідних входів ресивера, інакше ви втратите многоканальность в іграх (справедливо, насамперед, для карт Creative). Перемикання між цими входами, як правило, здійснюється однією кнопкою на пульті ресивера.
4
Налаштуйте в якості вихідного пристрою звуку на вашому комп'ютері цифровий інтерфейс (для ігор перемикайтеся на аналоговий).
5
Налаштуйте ваш звуковий фільтр (наприклад, ffdaudio або AC3Filter) на пропуск цифрового потоку AC3 і DTS без обробки, а ось MP3 та інші - навпаки, нехай кодуються в той AC3 і тільки після цього передаються в ресивер.
6
Підберіть відповідні ресивера колонки і насолоджуйтеся звуком.