Як отримати естонську візу.

Естонія - красива прибалтійська країна, відвідування якої залишить у вас найприємніші враження. Але перш ніж в'їхати в країну, потрібно буде отримати візу. Як це зробити найбільш швидко і недорого?
Інструкція
1
Визначтеся з типом одержуваної візи. Якщо ви збираєтеся зробити туристичну поїздку або відправляєтеся в гості до приватних осіб, зберіть і надайте в консульство наступні документи: закордонний паспорт плюс копію його першої сторінки, 1 фотографію 4х5 см, виконану на світлому фоні, анкету. Анкету потрібно заповнювати мовою приймаючої країни або англійською. У неї вносяться дані про приймаючу сторону і її контактах (номери телефонів, адреса, електронна пошта).
2
Якщо ви збираєтеся зупинитися в готелі, прикладіть документ, що підтверджує бронь. Якщо вас пригасили на приватну чи ділову зустріч, то ви повинні надати письмове підтвердження того події, в якому збираєтеся взяти участь: семінару, конференції, переговорів та іншого. Якщо ви відправляєтеся на розважальний захід, пред'явіть квитки. Також знадобиться принести копію російського паспорта з пропискою.
3
Дитина, яка досягла 6 років, повинен мати власну фотографію. Якщо дитина вже досяг 14 років, на нього оформляється закордонний паспорт і збирається повний пакет документів.
4
Сплатіть консульський збір. Для отримання короткострокової візи він складе приблизно 35 євро, а якщо ви оформляєте довгострокову візу - 50 євро. Від сплати збору будуть звільнені тільки діти до шестирічного віку, а якщо вам відмовлять в отриманні візи, збір не повертається.
5
Підтвердіть достатню кількість коштів для подорожі. На людину у вас має бути не менше 56 євро. Зробити це можна за допомогою виписки з банківського рахунку або письмової заяви спонсора - тієї людини, до якого ви відправляєтеся. Він повинен гарантувати, що в змозі надати вам матеріальну допомогу в разі потреби.
6
Приблизний термін оформлення документів становить 6 робочих днів. Після цього прийдіть до консульства і дізнайтеся рішення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uh62qmRCHyo