Як зробити прилад нічного бачення в домашніх умовах. прилад нічного бачення своїми руками.

Бачити в темряві як вдень - мрія дитинства кожного хлопчиська. Ти бачиш, а тебе ніхто не бачить! Це можливо, якщо є прилад нічного бачення . А адже ПНВ можна зробити своїми руками, в домашніх умовах! Для цього необхідно лише згадати шкільні уроки хімії.
Вам знадобиться
  • - муфельная або електропіч;
  • - короткофокусний об'єктив;
  • - двоопуклої лінзи;
  • - речовини та реактиви зі шкільної хімлабораторії.
Інструкція
1
Дві скляні пластинки опустіть в суміш з сірчаної кислоти (H2SO4) і дихромата калію (К2Сг2О7). Після закінчення 4-х годин просушіте.Хлорід олова (SnCl2) покладіть в порцелянову чашечку і помістіть в муфельну піч. Через брак муфельній, можна використовувати електропіч. На відстані 8-10 см над чашкою закріпіть стекла. Чашечку накрийте металевою пластінкой.Когда температура в печі підніметься до 400-480 градусів, металеву пластину приберіть. На стеклах незабаром утворюється дуже тонке струмопровідні покриття.
2
Потім на одну з пластин необхідно нанести фотополупроводнік.Он приготавливается шляхом злиття рівних кількостей 3% -ного розчину тіо-карбомида Na4 C (S) NH2 і ацетату свинцю (6% -ний розчин). Нанесіть на вільну від струмопровідного покриття сторону пластини лак, потім вертикально, за допомогою пінцета, опустіть її в отриманий раствор.Теперь, обов'язково в гумових рукавичках, налийте в посудину з пластиною концентрований розчин лугу і дуже акуратно перемішайте скляною паличкою, не зачіпаючи пластіни.Через приблизно 10 хвилин пластинку вийміть і ретельно вимийте в дистильованої води. Висушіте.Снова в піч поставте чисту фарфорову чашку, тепер з сріблом, і помістіть над нею оброблювану пластину. Повторіть процес, тільки тепер підійміть температуру до 900 град. Досягніть отримання дзеркальної плівки на пластині.
3
Для виготовлення люмінофора на другий пластині знову приготуйте піч. На цей раз в порцелянову чашечку покладіть кристалики міді та кристалики ZnS в пропорції: ZnS - 100%, Сu (мідь) - 10%. У печі буде проходити процес циркуляції парів міді і проходження їх між кристалами. Ні в якому разі не розмелюють отримані кристали. В результаті повинен вийти безбарвний порошок.
4
Тепер змішайте цапонлак з кристалами. отриману суміш вилийте на пластину з шаром з серебра.Когда суміш повністю розтечеться і утворюється рівна поверхня, накладіть другу пластину на лак і злегка стисніть. (Не забудьте після нанесення струмопровідного покриття припаяти проводки по краях пластин) .Загерметізіруйте отриманий прилад нічного бачення.
5
Зберіть схему генератора високої напруги.
6
Зберіть сам прилад. Об'єктивом до нього може послужити об'єктив від будь-якого короткофокусного фотоапарата, як окуляра можна використовувати будь-яку двоопуклу лінзу.После остаточного складання перевірте ще раз всі з'єднання і включайте. На вашому ПНВ тихо запищите трансформатор - работает.Ізображеніе може з'явитися не відразу. Змінюйте частоту генератора, рівень напруги. Ставте максимальну чувствітельность.І - користуйтеся.