Як підключити відеокарту до телевізора.

При всіх зручностях і якості зображення монітора він все одно програє телевізору в одному: в розмірі зображення. І якщо для тексту або інтернету користувач, безумовно, віддасть перевагу монітор в силу його більшої роздільної здатності і чіткості, то для перегляду фільмів йому вже буде зручніше використовувати телевізор. Благо, що проблему підключення до нього комп'ютера вже давно вирішена виробниками відеокарт.
Інструкція
1
Підключіть кабель S-Video до відеовиходу вашої відеокарти або, залежно від її моделі, використовуйте поставляється в комплекті перехідник.
2
Інший кінець кабелю підключіть до одного з вхідних роз'ємів вашого телевізора.
3
За бажанням ви можете також виводити через телевізор звук, підключивши вихід вашої звукової карти до звукового входу телевізора за допомогою перехідника minijack-RCA.
4
Якщо все зроблено правильно, то тепер в настройках зображення у вас з'явився другий монітор з низьким дозволом. Це і є ваш телевізор.
5
Враховуючи різницю дозволів телевізора і монітора, що не виставляйте в настройках режим "клонування зображення", краще використовуйте "розширити робочий стіл".
6
В налаштуваннях відеокарти вкажіть, що другий монітор є телевізором, в цьому випадку до нього будуть застосовані настройки, що покращують якість і чіткість зображення.
7
При програванні відеофайлів просто перетягніть вікно плеєра на екран телевізора і вже там розгорніть його на повний екран.
Зверніть увагу
Сучасні відеокарти, як правило, вже не мають аналогового відеовиходу, замість нього утанавлівается цифровий HDMI, для якого буде потрібно сучасний же телевізор.
Багато сучасних відеокарти від Nvidia мають роз'єм TV-out для підключення до телевізору . Іноді використовуваний видеоплатой роз'єм не збігається з роз'ємом телевізора, що ускладнює підключення. Проте зазвичай в комплекті Nvidia поставляються спеціальні перехідники. Також в панелі управління драйвером необхідно зробити деякі налаштування.
Вам знадобиться
  • - перехідник або кабель S-Video;
  • - перехідник S-video - «тюльпан»;
  • - компонентний перехідник;
  • - звуковий перехідник
Інструкція
1
Якщо підключення здійснюється за допомогою HDMI виходу, який є майже на всіх сучасних відкритих, то процес нічим не відрізняється від підключення звичайного комп'ютерного монітора. HDMI мають всі нові моделі телевізорів на основі плазми або РК. Просто підключіть відповідний кабель до виходу відеокарти і входу телевізора. Якщо телевізор використовується як другий монітор, то у властивостях відеокарти вкажіть факт його підключення і вкажіть підходяще дозвіл.
2
Для решти телевізорів передбачений вихід TV-out. Кабель S-Video можна підключити до TV-out, але TV-out не підключені до розетки S-Video. Для підключення до телевізору використовуються спеціальні перехідники. Краще всього використовувати універсальний перехідник, т.к. на ньому присутня S-Video, RGB-компонентний (складається з трьох штекерів відповідних кольорів) і композитний жовтий вхід. Іноді достатньо скористатися звичайним композитним переходником.
3
Додатково підключіть звуковий перехідник, якщо необхідна передача звуку. В телевізорах використовується роз'єм RCA, в той час як в звичайних комп'ютерах - mini-jack. Такий кабель має на одному кінці підходящий штекер для відеокарти, а на іншому два «тюльпана» червоного і білого кольорів.
Зверніть увагу
Якість сигналу вище, коли в телевізорі використовується S-Video. При можливості найкраще підключатися до нього, однак не всі TV мають такий роз'єм. Ще кращу якість у компонентної лінії з RGB, але доведеться придбати перехідник TV-out і SCART.
Корисна порада
Перед підключенням і покупкою відповідних перехідників визначитеся з використовуваним типом підключення. Найчастіше використовується композитний сигнал, при підключенні якого використовується лише одна лінія з роз'ємом «тюльпан» на телевізор і S-Video на відеокарту. Такий вхід є на всіх TV і кожна відеокарта комплектується таким перехідником.