Як позбутися від жовтизни на нігтях.

Жовті нігті виглядають непривабливо і відштовхуюче. Особливо, якщо в іншому людина виглядає досить доглянутим. Крім того, жовтизна служить симптомом багатьох захворювань. Як позбутися від нездорового вигляду нігтів?
Інструкція
1
Врахуйте, що нігтьова пластина може змінити свій колір, якщо ви тривалий час приймаєте лікарські препарати, зокрема, антибіотики. Також жовтизна з'являється на ранній стадії захворювання жовтухою, хвороб печінки і легенів. У цих випадках зверніться до лікаря, який допоможе вам встановити правильний діагноз. Позбувшись від хвороби, ви знімете і проблему жовтизни нігтів.
2
У разі грибкового ураження ви помітите не тільки жовтизну, а й розростання і розшарування нігтьової пластини. Спробуйте застосувати для лікування народні засоби, але не забудьте відвідати дерматолога. Нігтьової грибок лікується дуже довго, і одним самолікуванням від нього важко ізбавіться.Натріте кілька часточок часнику і змішайте з вершковим маслом в рівних кількостях. Мазь накладайте на уражені нігті і закріплюйте за допомогою лейкопластиру. Міняйте компрес один раз на добу. Зваріть міцну каву перелийте його в невеликий тазик разом з осадом і занурте в нього руки. Повторити процедуру доведеться кілька разів.
3
Жовтизна нігтів може з'явитися просто тому, що ви курите. В цьому випадку вирішите самі, що вам дорожче - гарні нігті або шкідлива звичка?
4
Можливо, що причина криється в тому лаку, який ви використовуєте, або впливі ультрафіолетових променів. В цьому випадку вам слід припинити користуватися дешевою косметикою. Більшість дешевих лаків робляться на основі нітроцелюлози, при тривалому застосуванні якої і з'являється жовтий відтінок нігтьової пластини. Не носіть лак постійно. Ніготь має пористу структуру, йому необхідно дихати. Тому наносите фарбу не більше, ніж на 4 - 5 днів, а після цього влаштуйте своїм нігтям невеликий відпочинок, хоча б протягом одного дня. В цей час зробіть підживлення нігтьової пластини, натираючи її ефірними маслами. Робіть для рук ванночки з морською сіллю і змащуйте пластинки лимонним соком. Ці засоби добре допомагають позбутися жовтизни.
5
Відвідайте професіонала. Майстер не тільки зробить вам якісний манікюр, але і дасть декілька порад по догляду за нігтями.