Як позбутися від мушок-дрозофіл. мушки дрозофіли Як позбутися.

Мушки-дрозофіли представляють собою маленьке комаха, близько трьох міліметрів в довжину. Найчастіше їх можна спостерігати поряд з зіпсованими фруктами, також вони харчуються соками рослин і гниючими рослинними залишками. З цими комахами стикалися практично всі, першим ділом в боротьбі з ними потрібно позбутися від вогнища їх розповсюдження, а далі слідувати певним планом дій.
Вам знадобиться
  • - скляна банка,
  • - аркуш паперу,
  • - скотч,
  • - аерозоль проти комах,
  • - перманганат калію .
Інструкція
1
Мушки-дрозофіли з'являються в місцях гниючої субстанції. Це може бути картопля, яблука, горіхи, пакети з крупою, варення або компот. Почніть боротьбу з пошуку джерела їх розмноження і проживання. Перевірте всі пакети і ємності з продуктами, залишки їжі, що застрягли в раковині, також можуть стати причиною їх розповсюдження. Як тільки ви знайдете місце їх проживання, негайно приступите до його ліквідації.
2
Тепер потрібно знищити всіх літаючих мушок-дрозофіл. Для цього можна виготовити спеціальну пастку, з якої вони не зможуть вибратися. Цей метод хороший тим, що не потрібно застосовувати хімікатів, це шкідливо для тварин і дітей. Візьміть скляну банку і помістіть в неї приманку, це можуть бути шматочки фруктів або компот. Поверніть з паперу воронку і на її кінчику зробіть маленький отвір. Вставте її кінчиком вниз в горло банки, місце стику папери з банкою склейте скотчем. Мошки прилетять на запах, потраплять в банку, а назад вибратися неможливо, так як отвір важко знайти, і воно дуже маленьке.
3
Літаючі особини можна знищити спеціальним спреєм або аерозолем проти комах. Після такої обробки мушки практично відразу загинуть. Але в цьому випадку слід дотримуватися обережності, особливо якщо ви маєте маленьку дитину.
4
Якщо мухи з'явилися над квітковими горщиками, це означає, що рослини, швидше за все, залиті і почався процес гниття коренів. Метод підсушування ґрунту в цьому випадку не допоможе, потрібно приступати до більш радикальних заходів впливу. Полийте грунт слабким розчином перманганату калію або придбайте в квітковому магазині спеціальний інтексіцід, який потрібно розвести згідно інструкції і обробити грунт. А найпростіше замінити землю в горщику на нову.
Корисна порада
Все сміття бажано відразу упаковувати в пакети і добре м'яти відро для сміття. Частіше проводите генеральне прибирання в кухні. Очищайте раковину від залишків їжі і не тримайте мокру ганчірку на ній. Регулярно чистите миски тварин, якщо вони у вас є. Не залишайте в раковині брудний посуд, мийте її одразу. Перевіряйте пакети з продуктами на наявність гнилі.