Як знайти друзів в Німеччині. клуби по листуванню на німецькій мові.

Кожна людина повинна мати друга: для спільного спілкування, проведення часу, розваги та т.п. Ще краще, якщо у вас багато друзів. Це значить, що ви ніколи не будете самотні, вас підбадьорять і втішать, коли це буде потрібно. Крім того, мати друга в іншій країні, такий як Німеччина ще й дуже цікаво. Спробуйте знайти собі нових знайомих на різних сайтах. Ваші шанси будуть вищими, якщо ви зареєструєтесь на всіх знайдених порталах.
Інструкція
1
Визначтеся, для чого вам потрібен друг в Німеччині. Ви вивчаєте німецьку мову і хочете більше дізнатися про стані вивчається. А може ви хочете знайти друзів за інтересами. У кожному разі, мережу Інтернет пропонує вам величезний вибір ресурсів на тему дружби і знайомства.
2
Подивіться для початку німецький сайт www.Letternet.de. Це розробка поштового концерну в Німеччині. Розробника сайту стверджують, що це найбільший клуб по листуванню, який складається більш ніж з 500 тис користувачів з 160 країн світу. На сайті передбачена докладна реєстрація всіх бажаючих, потрібно тільки вказати прізвище, ім'я, дату народження, електронну та поштову адресу.
3
Загляньте і на сторіночку www.Penpal.de. Це гарна можливість знайти собі друзів, бо на сайті зареєстровано більше 60тис чоловік з різних країн світу. Щоб отримати дозвіл на перегляд баз даних, вам потрібно пройти процедуру короткої реєстрації із зазначенням адреси електронної пошти. Далі заповніть свій власний профіль. Чим більше відомостей ви вкажіть про себе, тим вища ймовірність того, що незабаром у вас з'явитися ще один, а може і не один друг по листуванню в Німеччині.
4
Зверніть увагу і на сайт www.studygerman.ru Це сайт російською мовою, але взяти участь у проекті можуть як російськомовні користувачі, так і носії німецької мови. Ви зможете тут підшукати собі друзів по листуванню і збагатити своє знання німецької мови. На сайті www.gmx.de ви не тільки зможете познайомитися з іншими користувачами, але і дізнатися про останні новини культури, політики і спорту в усьому світі.
5
Зайдіть на сторіночку www.gamburg.net, якщо тобі цікавий Гамбург і ти бажаєш знайти собі друзів саме в цьому місті Німеччини. Ти зможеш познайомитися з цікавими людьми, дізнатися про події та новини Гамбурга і отримати багато приємних вражень від нових знайомств.
Зверніть увагу
Уникайте сайтів, які вимагають оплату за свої послуги.
Корисна порада
Запасіться мінімальним обсягом розмовної мови.
Росіянці, що вивчає німецьку мову і що хоче краще пізнати культурні особливості Німеччині , завжди цікаво поспілкуватися з людиною, що живе в цій країні. Щоб уникнути романтичного підтексту такого спілкування, краще завести подругу-німкеню. Як же її знайти?
Інструкція
1
Скористайтеся можливостями, наданими сайтами www.brieffreundschaften.de, www.letternet.de, www.penpals.de. Ці ресурси розраховані на людей з різних країн світу, які хочуть спілкуватися по листуванню. Користувачами в масі своїй є молодь, школярі старших класів, студенти. Увійдіть, щоб користуватися можливостями цих сайтів. Потім виберіть підходящу кандидатуру для листування і відправте повідомлення. Можете й самі розмістити оголошення на зазначених сайтах, щоб на нього могли відгукнутися котрі зацікавилися німкені.
2
Якщо рівень вашого німецького ще недостатній для повноцінного спілкування на цій мові, зайдіть на ресурс www.studygerman.ru, перейдіть за посиланням «розмовні клуби» і «форум». Спілкуючись там, легко знайти подругу по листуванню.
3
Якщо у вашому місті є вищий навчальний заклад з кафедрою іноземних мов, зверніться туди за допомогою. Найчастіше як студенти, так і викладачі контактують з представниками тих країн, мови яких вони вивчають.
4
Якщо ви є студенткою, що вивчає німецьку мову, скористайтеся можливістю поїхати до Німеччини за програмою студентського обміну. Іноді через вузи також організується набір бажаючих поїхати на літо за кордон для виконання некваліфікованої роботи, наприклад, няні або помічниці по господарству. Таким волонтерам пропонується проживання в німецькій родині, підходяща обстановка для занурення в мовне середовище і вдосконалення мови. Скористайтеся цими можливостями для пошуку в Німеччині подруги, з якою ви зможете продовжити спілкування і після вашого повернення додому.
5
Якщо у вас є знайомі в Німеччині, які, однак, знаходяться в іншій віковій категорії, внаслідок чого у вас немає спільних інтересів, попросіть їх розпитати знайомих дівчат вашого віку про їх бажання листуватися з росіянкою.