Як написати епікриз. Перекладної епікриз причини переведення.

Епікриз являє собою виписку з медичної карти. У ньому відображається вся динаміка стану і лікування пацієнта за період перебування в лікувальному закладі. Епікриз може бути етапним, виписаний, перекладним, посмертним і патологоанатомічним.
Інструкція
1
При знаходженні пацієнта в стаціонарі протягом тривалого часу кожні 10-14 днів заповнюйте етапний епікриз. Вкажіть у ньому дату і час надходження хворого, його скарги. Опишіть подробиці анамнезу захворювання, тобто як і коли пацієнт захворів, як змінювалося його стан з початку захворювання до надходження в лікарню. Далі викладіть дані, отримані при огляді та лабораторно-інструментальному обстеженні. Вказуйте тільки ті дані, які підтверджують поставлений вами діагноз. Запишіть лікування, яке отримує пацієнт. Закінчите етапний епікриз описом лікувальних заходів, майбутніх пацієнту надалі.
2
При виписці пацієнта зі стаціонару заповніть виписаний епікриз. Почніть його з вказівки дати надходження та дати виписки. Потім, так само, як і в етапному епікризі вкажіть скарги при вступі, анамнез захворювання, дані обстеження і лікування. Якщо хворий був оперований, то вкажіть назву операції. Закінчите виписаний епікриз словами про те, що стан хворого в результаті проведеного лікування покращився. Запишіть рекомендації, які ви дали піціенту при виписці (прийом лікарських засобів, спостереження у дільничного терапевта і т.д.).
3
При перекладі пацієнта з одного відділення в інше в межах одного лікувального закладу або з однієї лікарні в іншу оформите перекладної епікриз. Пишіть його так само, як і виписаний. Закінчите епікриз поясненням причини переведення.
4
У разі смерті хворого під час лікування оформите посмертний епікриз. Відобразіть в ньому скарги при вступі, анамнез захворювання, дані оглядів і лабораторно-інструментальних досліджень, динаміку погіршення стану. Далі опишіть причину та обставини настання смерті. Закінчите посмертний епікриз розгорнутим клінічним посмертним діагнозом.
5
Патологоанатомічний епікриз заповнюється після розтину лікарем-патологоанатомом. У ньому описується механізм виникнення смерті даного хворого (танатогенез). Зіставляються дані прижиттєвих досліджень і дані, отримані при розтині. Закінчується патологоанатомічний епікриз докладним патологоанатомічним діагнозом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bG5Og6U5_iI