Як обробити лазню.

Немає нічого краще, ніж попаритися з друзями у вихідний день в російській лазні. Запах дерева і смол, гарячий пар і легкі мурашки після холодної води, що може бути прекрасніше. Такі радісні емоції і враження можуть бути зіпсовані, якщо допустити ряд помилок в момент зведення і обробки лазні. Так як же зробити все правильно, щоб насолоджуватися в добре облаштованій лазеньці у вихідний день з друзями та родиною.
Інструкція
1
Відносна температура вологості в лазні становить 30%, а температура повітря - 70-90%. Дані умови вважаються екстремальними для деяких матеріалів, використовуваних для будівництва та оздоблення парної. Тому обшивка повинна проводитися екологічно чистими і стійкими матеріалами, які не виділяють неприємні запахи та шкідливі речовини.
2
Найкращим матеріалом для обшивки стелі і стін парної, вважається натуральне сухе дерево. Використовуйте дерево з листяних порід: осику, липу та вільху. Але, ні в якому разі не матеріал з хвойних порід дерев, так як під впливом високих температур вони починають виділяти смолу, яка може стати причиною опіку. Листяні породи дерев мають високу теплоємність, а це значить, що при контакті з такою обробкою - опіки виключені.
3
Підлоги в парній роблять з дерев'яних дощок, або покривають керамічною плиткою. Для обробки тієї частини парної, де встановлена піч, можна використовувати негорючі матеріали - плитку або цегла. Якщо ви вирішили покрити підлогу плиткою, врахуйте, що він буде холодний, для цього покладіть зверху знімну дерев'яну решітку.
4
Поверхні обшивки повинні бути абсолютно гладкими, без шорсткостей і сучків. Не використовуйте в обшивці різні металеві виступаючі елементи - ручки і кріплення, так як при сильному нагріванні приміщення, вони надають велику небезпеку.
5
Полиці виготовляються з дерев'яних товстих дощок без застосування шурупів і цвяхів, для цього краще взяти дерев'яні нагелі або шипи. Матеріал потрібно брати той же, з якого обшиті стіни. Кращий матеріал з низькою теплопровідністю і стійкий до ураження жучками і гниття - седрелла, абаш, офрам, меранті. Такі полки НЕ будуть обпалювати тіло. Більш економний варіант - осика.
6
Освітлення в лазні повинно бути не тільки комфортним, але і безпечним. М'який і не занадто яскраве світло допоможе максимально розслабитися. Використовуйте для цього спеціальні вологозахищені і термостійкі світильники. Оптимальне їх розташування - в кутах, над дверима і під полицями. Потужність ламп - 40, 60 або 75 ват. Вимикач повинен знаходитися в суміжному приміщенні, але не в парній.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b8Az6nbpEOg