Як відкрити магазин на своїй ділянці. чи можна на своїй ділянці відкрити невеликий магазинчик.

Безліч людей бажають відкрити малий бізнес в області роздрібної торгівлі. Ідея організації власного магазина, робота на себе і продажу цікавих речей - все це виглядає як ідеальний план. Слід дізнатися більше, як відкрити з успіхом свій магазин.
Вам знадобиться
  • - Бізнес-план;
  • - страховка.
  • - ліцензія;
  • - приміщення;
  • - обладнання.
Інструкція
1
Пройдіть відповідні курси в найближчому університеті або об'єднанні малого бізнесу, щоб більше дізнатися про відкриття та експлуатацію малого підприємства. Чим більше ви дізнаєтеся і спробуєте дізнатися до початку вашої справи, тим краще ви підготуєтеся до можливих труднощів.
2
Сплануйте ваш бізнес до самих найдрібніших деталей. Подумайте про все: про місце розташування та фінансуванні магазину, а також продуктах, які ви хочете продавати. Створіть розгорнутий бізнес-план, після чого передасте його в банк на розгляд. Якщо вам необхідний кредит на бізнес, то вам потрібно буде надати ідеально збалансований бізнес-план.
3
Виберіть назву вашого магазину і місце для нього. Можливо, краще буде дізнатися про всі особливості обраної вами області, щоб зрозуміти, які в ній можуть бути розташовані підприємства і на яких умовах.
4
Отримайте відповідні дозволи та ліцензії для вашого бізнесу і почніть будівництво магазину (або орендуйте приміщення для нього). Вам також знадобиться страховка і заповнена податкова декларація. Ці кроки можна пройти швидше, якщо співпрацювати з бізнес-асоціаціями в вашому районі.
5
Найміть співробітників, як тільки ваш план схвалять, будуть отримані всі необхідні документи, і ви вирішите питання з усіма податками. Коли ви приступите до найму співробітників, це буде знаменувати етап вступу в роботу вашого бізнесу.
6
Замовте підходяще для вашого магазина кількість товарів. Запасіться спочатку тими продуктами, які ви зможете продавати швидко, і ви впевнені в попиті на них.
7
Виділіть трохи коштів на маркетинг. Ваш магазин так і залишиться невідомим нікому, якщо ви не повідомите громадськості, як він називається і де розташований. Витрачені на рекламу гроші швидко окупляться, якщо ви все зроблено правильно.