Як відкрити своє виробництво.

Початковий етап будь-якого виробничого проекту - розробка концепції виробництва. Слід визначити: що виробляти, в якому обсязі, з якої сировини, на якого споживача орієнтуватися, яку цінову нішу позичати. Крім цього потрібно провести первинні економічні розрахунки капітальних і експлуатаційних витрат, скласти виробничу програму, розрахувати термін окупності проекту.
Інструкція
1
Виберіть місце і приміщення для виробництва (виробничих, підсобних, складських і т.д. по необхідності). Місце для виробництва та приміщення повинні строго відповідати санітарним та протипожежним нормам.
2
Проведіть ремонт приміщень та підведіть до них додаткові комунікації, керуючись санітарними правилами і нормами для даного виду виробництва, а так же правилами з охорони праці та пожежної безпеки. Використовуйте тільки дозволені будівельні та оздоблювальні матеріали.
3
Виберіть і придбайте виробниче і допоміжне обладнання. Це важливий і відповідальний етап. Обладнання повинно бути сучасним, високоякісним і ефективним в експлуатації - його потужність розрахуйте виходячи з планованого обсягу виробництва. Крім вибору обладнання, його необхідно правильно розставити, підключити і налагодити - консультацію з цих питань охоче нададуть постачальники.
4
Отримайте дозвільну документацію в пожежній інспекції, санітарної службі та інших контролюючих органів після ремонту приміщення та розстановки обладнання. Підбір персоналу для роботи необхідно почати на етапі розробки проекту - поради кваліфікованих технічних фахівців потрібні на будь-якому етапі проекту. Робітників же зазвичай набирають незадовго до запуску проекту.
5
Закупіть сировину для виробництва, необхідний інвентар для роботи, госптовари, спецодяг, офісні меблі, ПК і т.д. Особливу увагу слід приділити придбанню програмного забезпечення - програм з ведення обліку, складських і бухгалтерських програм. Після повної готовності виробляєте запуск виробництва в тестовому режимі, під час якого виявите всі недоробки, недоробки, помилки і остаточно налагодьте виробничий процес.