Як відрегулювати холостий хід на інжекторі. Регулювання холостого ходу на інжекторі.

Першими ознаками несправності регулятора холостого ходу є; плаваючі обороти двигуна, зупинка двигуна при виключенні передачі, підвищені обороти на прогрітому двигуні, низькі оберти двигуна на холодному двигуні. Це може відбуватися від зайвого надходженні повітря. Регулювати його подачу в двигунах з уприскуванням палива повинен комп'ютер, який, враховуючи свідчення ряду датчиків, відкриває на деякий час клапана інжектора або інжекторів.
Інструкція
1
Вимкніть систему електропостачання автомобіля. Вимкніть «масу». Регулятор є виконуючим органом роботи двигуна, тому при його несправності лампочка «несправності інжектора» горіти не буде. Він представляє з себе кроковий електродвигун з конусної голкою. Регулятор встановлюється на корпусі дросельної заслінки, забезпечуючи задану кількість повітря в обхід закритої дросельної заслінки, яке задає бортовий комп'ютер автомобіля для рівномірного прогріву і стійкої роботи двигуна.
2
Відкрутіть гвинти кріплення регулятора і зніміть регулятор. Регулятор холостого ходу знаходиться на корпусі дросельної заслінки і прикріплений до нього двома гвинтами. У деяких моделях гвинти залиті фарбою з лаком або рассверлени, тоді знадобитися демонтаж корпусу дросельної заслінки з наступним розбиранням.
3
Промийте посадковий канал регулятора і продміть його стисненим повітрям. Розберіть регулятор з обережністю, що б не пошкодити обмотку регулятора. Перевірте направляючу втулку, якщо конусна голка вільно обертається з зазором, то втулку слід замінити. Конусна голка повинна бути без видимих пошкоджень і потертостей. При виявленні пошкоджень замініть її.
4
Перевірте цілісність притискної пружини. Вимірювальним приладом перевірте цілісність обмотки регулятора. Очистіть контакти обмотки. Зберіть регулятор холостого ходу. Перед його установкою на автомобіль заміряйте відстань від фланця корпусу регулятора до краю конусної голки, воно має дорівнювати 23 мм. Якщо відстань більше або менше, то слід замінити голку.
5
Встановіть регулятор холостого ходу в посадочне гніздо, в корпусі дросельної заслінки. Підключіть штекер управління до регулятора холостого ходу. Увімкніть електроживлення автомобіля. Заведіть двигун і перевірте його на різних режимах.
Якщо ви хочете відрегулювати обороти свого автомобіля, то зовсім не обов'язково звертатися за допомогою в центр технічного обслуговування. Якщо у вас карбюраторний двигун, ви цілком можете впоратися з цим завданням самостійно і всього лише за допомогою звичайної плоскої викрутки.
Вам знадобиться
  • - маленька плоска викрутка
  • - інструкція з експлуатації вашого автомобіля
Інструкція
1
Заведіть автомобіль і прогрійте його до робочої температури. Регулювати обороти варто тільки переконавшись у тому, що датчик температури показує оптимальний градус.
2
Заглушите двигун автомобіля і зніміть повітряний фільтр, який зазвичай розташовується прямо над карбюратором. Просто відкрутіть болти кріплень руками і підніміть деталь: вона повинна легко зніматися. Якщо до вашої моделі короба повітряного фільтра прикріплені трубки або шланги, то за допомогою викрутки послабте гвинти на хомутах і зніміть їх.
3
Знайдіть гвинти регулювання обертів. Найчастіше вони розташовані в передній нижній частині карбюратора. Той гвинт, що поменше відповідає за паливно-повітряну суміш, а той, що більше - власне за обороти холостого ходу. З їх допомогою ми всі і відрегулюємо.
4
Приступайте до регулювання. Запам'ятайте: якщо повертати гвинти за годинниковою стрілкою, то обороти двигуна впадуть, якщо проти годинникової стрілки - возрастут.Еслі ви не знайшли інструкцію з експлуатації свого автомобіля і не знаєте, які показники обертів двигуна повинні бути на холостому ходу , то виконаєте наступні дії: - поверніть обидва гвинта за допомогою плоскої викрутки за годинниковою стрілкою до упору (не перестарайтеся); - тепер поверніть обидва гвинта за годинниковою стрілкою на два з половиною обороту і заведіть двигун; - послухайте двигун: якщо мотор працює нерівно і чутні провали, продовжуйте потроху підкручувати гвинти за годинниковою стрілкою, поки холостий хід не стане ровним.Еслі ви знайшли інструкцію з експлуатації або просто знаєте оптимальні показники, то завдання спрощується: вам необхідно підкручувати гвинти до тих пір, поки стрілка тахометра не встановиться у потрібну величину.
5
Заглушите двигун. Дайте автомобілю охолонути (це може зайняти кілька годин), а потім заведіть його знову для того, щоб перевірити результати своєї роботи.
Зверніть увагу
Проводьте регулювання обертів двигуна тільки на добре прогрітому моторі.