Як полагодити чемодан. полагодити ручку валізи.

Якщо під час поїздки або після неї ви виявили, що валіза не витримав подорожі, можна спробувати його полагодити. Чи існують способи продовжити життя вашого дорожнього супутника?
Інструкція
1
Якщо так сталося, що валіза порвався або зламалася ручка саме під час подорожі, наприклад, в літаку або при виході з поїзда можна спробувати виправити пошкодження за допомогою підручних засобів. Порвалися валізу туго перетяните стрічкою, ременем або мотузкою, можна також просто обмотати його скотчем. На деякий час цього цілком вистачить. Зламану ручку замотайте скотчем або ізолентою в кілька шарів, щоб він протрималася хоч якийсь час.
2
Щоб уникнути подібних проблем, дотримуйтесь правил використання валізи. Не навантажуйте в нього понад 20 кілограмів, намагайтеся ні про що його не вдаряти, акуратно витягуйте валізу з поїзда або багажного відділення.
3
Повернувшись додому, пройдіться по ремонтних організаціям міста. Виправити поломку вашої валізи, можливо, зможуть у взуттєвих майстерень або спеціалізованих організаціях. Коштувати ремонт буде дорого, тому подумайте про те, щоб просто купити новий валізу.
4
Якщо ваш чемодан дуже дорогий і ви не хочете з ним розлучатися, знайдіть на нього запчастини. Їх можна купити в майстернях, в спорттоварах (особливо коліщатка), на ринках. Якщо ви не знайшли нічого підходящого, крайній вихід - купити дуже дешевий китайський чемодан на ринку і зняти з нього потрібні деталі.
5
Видаліть з чемодана зламані частини (ручки, замки, коліщатка) і встановіть куплені за допомогою заклепок або шурупів. На порвану тканину або шкіру накладіть латочку з схожого за кольором і структурі матеріалу, пришивши її спеціальною голкою і суворими нитками.
6
Не будьте скупими. З самого початку потрібно пам'ятати, що якщо ви купили дешевий валізу, прослужить він вам не більше однієї-двох поїздок. Але можна відразу вибрати дорогу зручну річ, на яку надається гарантія від будь-яких поломок. У цьому випадку можна буде пред'явити гарантійний талон і валізу відремонтують за рахунок фірми.