Як зробити робота з картону.

На відсутність в магазині іграшок будь-якого виду та вартості скаржитися не доводиться. І рішення зробити своїми руками робота приходить не тому, що їх немає в вільної торгівлі. Просто спільне виготовлення виробів дуже зближує дітей і батьків.
Вам знадобиться
  • - пакет від молока або соку - 1 штука;
  • - пачки з під сигарет - 11 штук;
  • - короткі болти і гайки до них - 9 штук;
  • - ножиці;
  • - кольоровий картон;
  • - прозорий скотч;
  • - клей ПВА;
  • - шило.
Інструкція
1
виготовити спочатку тулуб робота. Візьміть пакет з-під молока і акуратно виріжте днище так, щоб воно відкривалося як дверцята. Проробіть шилом в стінках п'ять отворів - для рук, ніг і голови робота. Вставте болти капелюшками всередину пакета. Відразу накрутите на них гайки. Основа готова, поки її потрібно відкласти.
2
Візьміть чотири пачки з-під сигарет - з них вийдуть руки робота. У двох з них акуратно зробіть отвори шилом в кришках і денцях. В інших проколіть по одному. Вставте по болту в кожну пачку з двома дірками. Гайками прикрутите залишилися. Вийшли руки, які можна згинати в різні боки.
3
Візьміть шість сигаретних пачок, щоб зробити роботу ноги. Чотири з них зберіть попарно, з'єднуючи їх так само, як руки. Решта дві покладіть горизонтально, і зробіть в них отвори для болтів. Прикріпіть до ніг, щоб вийшли ступні. Якщо пачки відрізняються за кольором від ніг робота, то вони виглядають як черевики.
4
Виготовте голову. Для цього потрібна остання пачка від цигарок. Зробіть в ній дірку шилом. З кольорового картону виріжте і наклейте ніс, рот і очі. Проявіть фантазію. Спорудіть з мідного дроту антени, з великих гвинтів - вуха. Разом з дітьми придумайте і втілити в життя ті деталі, які є у справжнього робота.
5
Сполучайте всі частини конструкції разом. Попередньо приклейте всі кришки сигаретних пачок прозорим скотчем, щоб вони не відкривалися. Вирізане в тулуб робота дно також закріпіть клейкою стрічкою. За допомогою гайок і болтів приробити до основи ноги, руки і голову. Ваш робот готовий!
Зверніть увагу
Якщо в сім'ї немає курців, замість сигаретних пачок візьміть коробки від льодяників. Підходять за розміром знайдуться в будь-якому продуктовому магазині.
Корисна порада
Замість скотча при складанні робота можна використовувати клей ПВА. Але тоді виробу треба постояти півтори-дві години, щоб всі деталі добре скріпилися.