Як добитися ідеального тіла.

Більшість жінок мріє мати таку фігурку, якої б позаздрила найкрасивіша жінка в світі. Але не завжди представниці слабкої статі мають правильне уявлення про ідеальне тіло. Одним хочеться для щастя мати гарні ноги, іншим - схуднути, третім - видужати і т.д. Однак для цього достатньо лише гармонії душі і тіла, бажання працювати над собою. Адже тіло - це глина, з якої можна виліпити багато чого. А ви скульптор, який може зробити зі свого тіла те, що йому треба. Головне - не переборщити і не лінуватися.
Вам знадобиться
  • Фізичні навантаження, правильне харчування, консультація з фахівцями.
Інструкція
1
Ви повинні представити себе в ідеальному тілі, тобто подумки намалюйте свій образ. Ліпіть себе зі свого тіла, а не з чужого. Тут важливий не розмір, а зовнішній вигляд ваших форм. Можна бути худенькою і мати багато недоліків, а можна бути повною і мати пружні ідеальні форми. Тому прагне не скинути зайву вагу, а - вести здоровий спосіб життя. В його основі лежить правильне харчування і заняття спортом.
2
Для того, щоб добитися ідеального тіла, необхідні регулярні фізичні навантаження. Вибирайте заняття, які вам найбільш цікаві. Їх вибір величезний: плавання, катання на ковзанах, на лижах, заняття на тренажерах, танці, йога, пілатес і багато іншого. Важливо, щоб воно вам приносило задоволення.
3
Не слід ставити перед собою коротких фізкультурних програм. Скажімо, ви вирішили привести своє тіло в порядок до новорічних свят. Ваша спортивна програма повинна бути довгостроковою. Плануйте втяжками в тренувальний процес на 2-3 місяці, а форму слід підтримувати все життя.
4
Бажано відвідувати спеціалізовані установи. В них заняття мають ряд переваг: буде визначено рівень вашої навантаження, індивідуальна програма тренувань, скориговано ваше харчування. Крім того, ви познайомитеся з новими людьми, у вас з'являться спільні з ними інтереси. І у вирі нових подій ви не помітите, як станете більш впевненим в собі людиною. Тому що фізично розвинені люди більш успішні, активні, легше справляються з стресами. І отже мають красиве і пружне тіло.
5
Якщо у вас немає можливості відвідувати фітнес-клуб або плавальний басейн, то підтримуйте красиву форму в домашніх умовах. Приміром, комусь достатньо ходити пішки на свіжому повітрі по дві години на день, а хтось повинен робити зарядку по дві години на день 3 рази на тиждень. Тобто ви повинні розуміти, що підбір фізичних навантажень індивідуальний.
6
Періодично міняйте свій тип занять. Наприклад, ви два рази на тиждень плаваєте в басейні і три рази займаєтеся танцями. Така комбінація піде вам тільки на користь, збільшить термін звикання м'язів до навантажень. Адже не секрет, що тіло поступово звикає до одноманітним заняттям і згодом вони не дають належного результату.
7
І не вірте тому, що існують чарівні дієти, завдяки яким ви придбаєте фігурку світового стандарту. Без фізичних навантажень ваше тіло стане поступово в'ялим і обвислим, навіть при вазі 50 кг. Просто скоректуйте своє харчування правильно на все життя. Дієта - це правильне харчування, а не відмова від продуктів, як думають багато хто. Ваша їжа повинна наповнювати організм білками, жирами, вуглеводами, вітамінами, мікроелементами. Для того, щоб підтримувати ваше тіло в прекрасній формі.
Зверніть увагу
Неправильне виконання фізичних вправ може привести до проблем зі здоров'ям. Перед їх виконанням проконсультуйтеся з лікарем.
Корисна порада
Для поліпшення результату фізичні навантаження поєднуйте з водними процедурами, масажем.