Як зробити фоновий малюнок.

Найчастіше користувачеві, злегка освоїтися в середовищі операційної системи Windows, не вистачає вибору фонових малюнків робочого столу, пропонованого системою. На щастя, зробити фоновим малюнком, наприклад, улюблену фотографію, зовсім не важко.
Інструкція
1
Виберіть картинку, яку хотіли б встановити в якості фону робочого столу. Краще всього, якщо вона по вирішенню буде відповідати основному вирішенню вашого монітора.
2
Клацніть правою кнопкою миші на назві файлу.
3
В меню виберіть пункт "Зробити фоновим зображенням робочого столу" (назва цього пункту може незначно змінюватися в залежності від версії Windows).
Осягнути ази сайтобудування можна самостійно, в інтернеті і книгах представлено достатньо інформації по цій темі. Однак на початковому етапі часто виникають труднощі в застосуванні того чи іншого тега. Дійсно, найпоширеніші компоненти краще запам'ятати, оскільки вони необхідні при написанні будь-якого сайту.
Інструкція
1
Виберіть картинку, яку ви хочете використовувати в якості фонового зображення. Якщо передбачається поверх ілюстрації вставити текст, то в цьому випадку бажано обмежитися варіантами без зайвої строкатості, в складі яких використовується кілька близьких за характером кольорів. В принципі для усунення ряби можна створити «підкладку» для контенту, - і проблема буде успішно вирішена.
2
Підкоригує зображення за допомогою програми Adobe Photoshop. Коли робота буде закінчена, в меню «Файл» виберіть команду «Зберегти для Web" і вкажіть потрібну папку. Якщо це перше зображення, яке буде використовуватися для сайту, то автоматично створюється папка «Images».
3
В тезі пропишіть атрибут background="шлях до зображення". Приклад запису: або . При цьому майте на увазі, що тег повинен зустрічатися в коді тільки один раз, не слід його розмножувати.
4
Збережіть зміни в блокноті, натисніть кнопку «Оновити» в браузері. На екрані з'явиться фоновий малюнок. Якщо розміри зображення менше параметрів web-сторінки, то картинка буде дублюватися стільки разів, скільки потрібно для заповнення всього простору. Виправити цей недолік можна двома способами: • за допомогою програми Adobe Photoshop встановіть опції картинки в пікселах («Зображення» - «Розмір зображення»); • задайте потрібні розміри в html-коде.Напрімер, якщо потрібно ширина 1250 px, а висота - 650 px, то потрібно дописати необхідні атрибути для комірки таблиці, в яку буде поміщена картинка.
Не можна задати розмір в тезі - зображення завжди буде відображатися в натуральну величину.
5
Аналог ccs для вставки фонового зображення: background-image Атрибут «background-image: url (images/bg.jpg")» - шлях до фонового зображення.