Як проростити горох.

Горох є однорічним трав'янистим рослиною. Стебло у нього порожнистий і має чіпляються вусики різної довжини. Будова стебел може бути звичайне і штамбові. Листя рослини непарноперисте. При бажанні можна самостійно виростити горох.
Інструкція
1
Горох дуже любить вологу, особливо в той період, коли відбувається проростання насіння. Також рослина любить світло. Відзначимо, поганий ріст спостерігається на кислих ґрунтах. Горох може з грунту винести багато мінеральних речовин. Він постійно потребує фосфорних і калійних добривах. Азотні добрива можна застосовувати тільки лише на грунтах, бідних азотом.
2
Для гороху потрібно вибрати відкрите і сонячне місце в городі. Якщо ви хочете отримати хороший урожай овочевого гороху, то заздалегідь заправте грунт перегноєм або ж компостом. Навесні перед посівом рекомендується внести азотні добрива.
3
Також не забудьте виконати відсортовування пошкоджених горохової зерновкой насіння. Проведіть відбір більш повновагих насіння і занурте їх в 3% -ний розчин кухонної солі. Насіння, які спливуть, необхідно видалити. А ті, які пішли на дно, необхідно промити в чистій воді і підсушити до сипучості.
4
Горох потрібно регулярно поливати. Особливо цим необхідно займатися при появі сходів, прополюванні бур'янів, розпушуванні і підгодівлі, боротьбі з шкідниками. Після того, як сходи досить зміцніють і підуть у ріст, до них найкраще підставити лозини. Рослина чіплятиметься за них вусиками. Відбуватиметься вертикальний ріст гороху.
5
Горох необхідно 2 рази підгодовувати мінеральними добривами. Вносьте під полив 10 - 15 грам сечовини, 20 - 30 грам суперфосфату і 10 - 15 грам хлористого калію на один квадратний метр.
6
Прибирати урожай лущильно гороху на зелений горошок найкраще в той момент, коли зерна в стручку досягнуть максимальної величини. Стулки повинні бути соковиті і зелені. Ознак сітки на поверхні бути не повинно. Якщо на стручках з'явилася біла сітка, то це перша ознака перезрілості горошку.
7
Боби-лопатки цукрових сортів гороху необхідно прибирати в той період, коли вони зелені, плоскі, м'ясисті, ніжні і соковиті, з недорозвиненими насінням. Прибирати боби необхідно кілька разів на сезон у міру достигання гороху.