Як зробити дверний дзвінок.

Якщо вашій дитині набридла та чи інша іграшка з вбудованим музичним модулем, не поспішайте її викидати. Їй можна подарувати друге життя, якщо переробити її в річ, необхідну в кожному будинку - дверний дзвінок.
Інструкція
1
Відкрийте іграшку. Дотримуйтесь при цьому акуратність, щоб не відірвати будь-які проводи - вони дуже тонкі. Знайдіть всередині корпусу друковану плату, на якій розташовані контактні площадки. Під кожною клавішею, що має замикач з струмопровідної гуми, є по області, заповненої чергуються контактами. При їх замиканні і лунає звук з динаміка.
2
Прослухайте всі звуки, які здатна синтезувати іграшка. Виберіть з них той, який вам найбільше подобається.
3
Проведіть експеримент. Витягніть батарейки, замкніть контакти однієї з клавіш, а потім, не розмикаючи їх, вставте батарейки. Пролунає звук? Якщо так, вам пощастило і дзвінкові кнопку можна включити в розрив ланцюга живлення. Якщо ж виявиться, що іграшка реагує тільки на ті замикання клавіш, які здійснені при вже встановлених батарейках, доведеться підключати дзвінкові кнопку паралельно обраної вами клавіші, а батарейки залишати підключеними до іграшки постійно. Економічність дзвінка при цьому дещо знизиться, а перешкодозахищеність погіршиться. Доведеться підключати його до кнопки якомога коротшим кабелем.
4
Перед тим як здійснювати будь-які операції, пов'язані з паянням, витягніть батарейки, щоб не пошкодити чутливу мікросхему музичного синтезатора.
5
За допомогою вольтметра і індикаторної викрутки переконайтеся, що на проводах, що йдуть від наявної кнопки, відсутня напруга в електромережі. При найменших сумнівах проведіть нові дроти і встановіть ще одну кнопку.
6
Підключіть дроти, що йдуть від кнопки або в розрив ланцюга живлення, або паралельно обраної вами кнопки іграшки, залежно від результату випробування, проведеного відповідно до кроку 3. У першому випадку замкніть контакти кнопки іграшки накоротко.
7
Вставте батарейки. Переконайтеся, що вийшов дверний дзвінок працює. При підключенні за першим способом він буде замовкати відразу після відпускання дзвінкової кнопки, у другому - щоразу буде догравати мелодію до кінця.
8
Зробіть в корпусі виїмку для виведення проводів до дзвінкової кнопці. Зберіть іграшку, після чого переконайтеся, що дзвінок не втратив працездатність.