Як зробити робота.

Сучасні промислові роботи нітрохи не схожі на людей. Антропоморфні роботи сьогодні використовуються лише як небудь іграшок, або футуристичних декорацій. Виготовлення такої декорації доступно будь-якому домашньому майстру.
Інструкція
1
Як тулуба для робота використовуйте корпус від старого системного блоку, розташований боком. З усіх компонентів залиште в корпусі тільки блок живлення. Зробіть його постійно включеним, з'єднавши зелений провід із загальним проводом.
2
Ноги робота зробіть з двох відрізків пластмасових водопровідних труб діаметром близько 100 і довжиною близько 500 міліметрів. Закріпіть їх на дні корпусу за допомогою кронштейнів. До протилежних їх кінців приробити такими ж кронштейнами широку підставку. Переконайтеся, що конструкція вийшла стійкою.
3
Руки робота виготовте з відрізків пластмасових труб менших діаметру і довжини. Закріпіть їх на корпусі з боків також кронштейнами таким чином, щоб блок живлення не був загороджений. На їх протилежні кінці надіньте боксерські рукавички.
4
Для імітації голови склейте з листової пластмаси порожнистий куб зі стороною від 200 до 300 міліметрів. Одну з його стінок зробіть знімною. Закріпіть куб на верхній стінці корпусу від системного блоку або безпосередньо, або через коробку від дискет, яка буде імітувати квадратну шию робота.
5
Запасіться лампочками, розрахованими на напругу 6,3 В і струм 0,22 А. Якщо з'єднати дві такі лампочки послідовно і підключити між шиною +5 В блоку живлення і його загальним проводом, на кожну з них доведеться всього 2, 5 В. Це більш ніж в два рази нижче номіналу, тому міняти лампочки не доведеться дуже довго.
6
З двох лампочок обов'язково зробіть очі робота. Решта розподіліть по його голові, тулубу, руках і ногах на свій розсуд. Головне - не допускайте коротких замикань і перевантаження блоку живлення.
7
Примусьте робота говорити механічним голосом. Візьміть звичайну губну гармошку і проговорите через неї бажаний текст перед мікрофоном комп'ютера. Звуковий файл запишіть в плеєр із вбудованим динаміком. Покладіть апарат всередину голови робота і запустіть відтворення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kvwxReKsM-I
На відсутність в магазині іграшок будь-якого виду та вартості скаржитися не доводиться. І рішення зробити своїми руками робота приходить не тому, що їх немає в вільної торгівлі. Просто спільне виготовлення поробок дуже зближує дітей і батьків.
Вам знадобиться
  • - пакет від молока або соку - 1 штука;
  • - пачки з під сигарет - 11 штук;
  • - короткі болти і гайки до них - 9 штук;
  • - ножиці;
  • - кольоровий картон;
  • - прозорий скотч;
  • - клей ПВА;
  • - шило.
Інструкція
1
виготовить спочатку тулуб робота. Візьміть пакет з-під молока і акуратно виріжте днище так, щоб воно відкривалося як дверцята. Проробіть шилом в стінках п'ять отворів - для рук, ніг і голови робота. Вставте болти капелюшками всередину пакета. Відразу накрутите на них гайки. Основа готова, поки її потрібно відкласти.
2
Візьміть чотири пачки з-під сигарет - з них вийдуть руки робота. У двох з них акуратно зробіть отвори шилом в кришках і денцях. В інших проколіть по одному. Вставте по болту в кожну пачку з двома дірками. Гайками прикрутите залишилися. Вийшли руки, які можна згинати в різні боки.
3
Візьміть шість сигаретних пачок, щоб зробити роботу ноги. Чотири з них зберіть попарно, з'єднуючи їх так само, як руки. Решта дві покладіть горизонтально, і зробіть в них отвори для болтів. Прикріпіть до ніг, щоб вийшли ступні. Якщо пачки відрізняються за кольором від ніг робота, то вони виглядають як черевики.
4
Виготовте голову. Для цього потрібна остання пачка від сигарет. Зробіть в ній дірку шилом. З кольорового картону виріжте і наклейте ніс, рот і очі. Проявіть фантазію. Спорудіть з мідного дроту антени, з великих гвинтів - вуха. Разом з дітьми придумайте і втілити в життя ті деталі, які є у справжнього робота.
5
Сполучайте всі частини конструкції разом. Попередньо приклейте все кришки сигаретних пачок прозорим скотчем, щоб вони не відкривалися. Вирізане в тулуб робота дно також закріпіть клейкою стрічкою. За допомогою гайок і болтів приробити до основи ноги, руки і голову. Ваш робот готовий!
Зверніть увагу
Якщо в сім'ї немає кращих, замість сигаретних пачок візьміть коробки від льодяників. Відповідні за розміром знайдуться в будь-якому продуктовому магазині.
Корисна порада
Замість скотча при складанні робота можна використовувати клей ПВА. Але тоді виробу треба постояти півтори-дві години, щоб всі деталі добре скріпилися.