Як зібрати корабель "Бісмарк". модель бісмарка Авито.

Продаж журналів з частинами корабля "Бісмарк" почалася в 2009 році. Деталі вкладаються в герметичний пакет разом з інструкцією по збірці і історією лінкора. Щотижня виходить новий номер. Всього заплановано сто сорок випусків.
Вам знадобиться
  • - журнали з частинами корабля;
  • - дрібна наждачний папір;
  • - клей;
  • - гострий ніж;
  • - пінцет;
  • - зубочистка.
Інструкція
1
Зверніться до видавництва ТОВ "Ашет Колекція" в тому випадку, якщо ви пропустили кілька номерів і деталей для зборки не вистачає. Зробити це можна за телефоном 8-800-200-09-79 або за електронною адресою info@bismarck-ship.ru. Повідомте оператору або вкажіть в тексті листа своє ім'я, прізвище та мобільний телефон. А також відзначте, які журнали не встигли купити. Вас внесуть до бази, по якій проводиться випуск додаткової серії.
2
Пошукайте відсутні деталі на форумах моделістів. Наприклад, http://car-collections.my1.ru/forum/46-135-1. Там, крім цього, прочитайте поради по збірці, рекомендації з вибору клею і т.д.
3
Купуйте номера на сайтах http://www.irr.ru/або http://www.avito.ru/. Не у всіх вистачає терпіння зібрати легендарний корабель цілком. І непотрібні вже журнали з деталями виставляються на продаж на ресурсах безкоштовних оголошень.
4
Перед складанням уважно прочитайте інструкцію. Пронумеруйте кожну деталь згідно з описом. Так ви не переплутати її місце розташування. У перших номерах вкладені дерев'яні рейки і досточки. Акуратно, за допомогою гострого ножа, відокремте частини від основного блоку. Обов'язково зачистите місце зрізу дрібним наждачним папером. Скріпіть поверхні. Дайте клею добре висохнути. До виходу наступного журналу приберіть модель в шафу, щоб випадково не зламати конструкцію.
5
Після сорокового номера в комплекті з журналом продаються дрібні металеві елементи. Для їх складання використовуйте клей "Кристал Момент". За допомогою пінцета і зубочистки розмістіть частини в призначених місцях. Уважно читайте поради з моделювання, щоб зробити все правильно.
Зверніть увагу
Модель корабля "Бісмарк" можна зробити радиоуправляемой і вона буде плавати по воді. Мотор придбайте окремо або візьміть з будь-якої іншої іграшки з пультом управління.
Корисна порада
Клей, який продається в комплекті з моделлю, не дуже гарний. Щоб дерев'яні деталі скріплювалися якісно, використовуйте звичайний ПВА.