Як видалити файл підкачки.

Якщо недостатньо оперативної пам'яті для зберігання файлів і програм, для їх зберігання використовується файл підкачки pagefile.sys. Дані з цього файлу за потребою переміщуються в оперативну пам'ять і назад. Рекомендується використовувати розмір своп-файлу, в 1,5 рази більший, ніж розмір оперативної пам'яті комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою операційною системою сімейства Windows.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск« », в« Панелі управління »увійдіть в розділ« Продуктивність і обслуговування », а потім перейдіть в розділ« Система ». Відкриється форма «Властивості системи». У цю форму можна також увійти при вводі в командному рядку команди sysdm.cpl.
2
Виберіть вкладку «Додатково», на ній в розділі «Швидкодія» натисніть кнопку «Параметри». У цій формі також перейдіть на вкладку «Додатково», на якій натисніть кнопку «Змінити» в розділі «Віртуальна пам'ять». З'явиться форма з однойменною назвою.
3
Виберіть диск і відповідний йому файл підкачки в верхньому фреймі з'явилася форми. Встановіть перемикач розділу «Розмір файлу підкачки» в положення «Без файлу підкачки» або «Особливий розмір». Видаліть чисельні значення в полях «Вихідний розмір (Мб)» та «Максимальний розмір (Мб)» в положенні «Особливий розмір».
4
Натисніть кнопку «Поставити», а наступним натисканням кнопки «ОК» видаліть файл підкачки. З'явиться діалогове вікно з пропозицією перезавантажити комп'ютер для збереження введених змін.
5
Перш ніж перезавантажити комп'ютер, перевірте розмір файлу підкачки. Для цього увійдіть на диск з файлом підкачки і увімкніть відображення прихованих файлів. Файл pagefile.sys матиме останній встановлений розмір в поле «Початковий розмір».
6
Перезавантажте комп'ютер і знову перевірте розмір файлу підкачки. Для перевірки розміру прихованого системного свопинг-файлу краще використовувати файловий менеджер Total Commander.
Зверніть увагу
Корпорація Microsoft настійно рекомендує не видаляти файл підкачування і не відключати його, так як це призведе до зменшення продуктивності комп'ютера.
Корисна порада
Якщо під час роботи з'являються повідомлення з помилками, що повідомляють про брак віртуальної пам'яті, потрібно збільшити розмір оперативної пам'яті або розмір своп-файлу за допомогою установки відповідних значень в поле «Початковий розмір файлу підкачки».