Як навчитися ремонтувати стільникові телефони. ремонт мобільних телефон курси.

Вміти виконувати нескладний ремонт мобільних телефонів необхідно не тільки тим, для кого це є професією. Звичайному домашньому майстру відповідні навички допоможуть заощадити не тільки гроші, а й час.
Інструкція
1
Тверезо оцінюйте свої сили. Не всяку несправність в телефоні можна усунути самостійно, не маючи досвіду. Поки у вас його ще немає, не намагайтеся, скажімо, замінювати на платі телефону окремі елементи, тим більше, такі, заміна яких вимагає використання термофена.
2
Перш, ніж братися за ремонт будь-яких стільникових телефонів, обзаведіться хорошим інструментом. Звичайні гвинти, до яких підходять хрестоподібні викрутки, використовуються тільки в телефонах Samsung, і то не у всіх. В інших телефонах застосовуються гвинти, які неможливо відвернути без викрутки з шестигранним жалом відповідного тіпономінала. Спроба використання для цього невідповідних викруток веде до псування шліца, і, як наслідок, значно ускладнює розбирання телефону, а то й робить її неможливою. Тому придбайте набір шестигранних викруток різних розмірів. Вони реалізуються як власниками наметів на ринках, так і спеціалізованими торговельними підприємствами, що постачають майстрів з ремонту телефонів запчастинами. Привчитеся купувати як запчастини, так і інструмент саме в них, оскільки і те і інше там коштує значно менше, ніж в наметах.
3
Попросіть в будь-якій майстерні кілька телефонів, які більше не піддаються ні ремонту, ні розбиранні на справні запчастини. Як правило, там готові безоплатно віддати їх, аби вони не займали місце. На них ви будете тренуватися в розбирання та збирання апаратів.
4
Чітко відпрацюйте всі операції по відкручування і закручування гвинтів, сортуванні їх по довжині, зняттю та наедванію дахом, шлейфів, дисплеїв. Привчитеся при розбиранні замальовувати, записувати і фотографувати все, що може виявитися неочевидним при збірці. Навчіться не пошкоджувати в процесі ремонту плати та окремі компоненти на них, а також шлейфи, з'єднувачі і дисплеї. Звикніть складати кріпильні та інші дрібні деталі в посудину, з якого їх неможливо змахнути на підлогу. Не забувайте перед ремонтом знімати з апарату батарею, SIM-карту, карту пам'яті.
5
Чітко засвойте наступне правило: не знаєш, як розібрати - подивися в інтернеті! Особливо важливо дотримуватися цього правила при ремонті апаратів зсувний і розкладний конструкції.
6
Ніколи не розлити спирт всередину вузлів підсвічування дисплеїв. Що виникає при цьому негарне пляма непереборно.
7
Приступайте до теперішнього ремонту лише після того, як навчитеся виконувати всі операції чітко, не замислюючись. Перші кілька справжніх ремонтів виконайте на апаратах, які не шкода зіпсувати. Переконайтеся, що всі вони заробили.
8
Навчившись заміняти в телефонах вузли, приступите до тренування по заміні на платах окремих компонентів. Спочатку знову потренируйтесь на апаратах, що не піддаються ремонту. Навіть якщо ви добре вмієте паяти, відточите свій навик, адаптуйте його до SMD-компонентів. Вчитися ж користуватися термофеном краще під керівництвом досвідченого майстра. Перед тим, як здійснювати будь-які операції відносно телефону з використанням термофена, зніміть з нього дисплей.
9
Існують курси ремонту стільникових телефонів. Якщо ви вирішили вибрати цей рід діяльності як свою професію, запишіться на них. Вартість навчання окупиться потім приблизно за півроку.
Фахівці з ремонту мобільних телефонів затребувані на ринку і не мають проблем із працевлаштуванням. Кількість телефонів у розрахунку на одну сім'ю безперервно зростає. Як, втім, і кількість майстерень з їх ремонту. Сьогодні навіть школярі намагаються самостійно розбирати стільникові, справедливо вважаючи, що апарати складаються з замінних блоків. От тільки відновити зламаний телефон без спеціальних знань і навичок мало кому вдається.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з вашими потребами і можливостями. Для самостійного розбирання власного апарату вам знадобиться зібрати масу інформації. В принципі ви можете зробити це, зареєструвавшись на спеціальних порталах і форумів майстрів з ремонту. Там ви знайдете масу корисної інформації та зможете задати питання професіоналам. І якщо пощастить, отримати якісні відповіді.
2
Тепер вам належить придбати спеціальний інструмент для розбирання апарату. А далі доведеться йти на ризик і спробувати без спеціальної діагностичної апаратури визначити несправність. Часто такий ремонт зводиться до заміни пошкоджених деталей. Приміром, пошкодженого екрану телефону. Таким чином можна навчитися робити простий ремонт.
3
Для того щоб стати справжнім майстром по ремонту стільникових телефонів, приготуйтеся витратити час і понести витрати на навчання. Найпростіший шлях у цьому випадку - надходження на навчання в спеціалізований навчальний заклад, де готують таких фахівців. Але їх, на жаль дуже не багато. Зазвичай це курси при якому-небудь великому сервісному центрі. Дізнайтеся, чи є такий центр у вашому місті і зверніться туди. Насправді їх дуже небагато, тому найпоширеніший шлях інший.
4
При відсутності у вашому місті спеціальних навчальних курсів знайдіть найбільш великий і добре оснащений сервісний центр або ремонтну майстерню. Уявлення про рівень професіоналізму майстрів в сюжеті вас підприємстві ви можете скласти, вивчивши відгуки на міських форумах. Дізнайтеся, чи вакантні місця для майстрів чи учнів. У більшості випадків вам запропонують місце учня з перспективою зайняти посаду майстра після проходження навчального курсу.