Як прибрати ярлики з робочого столу.

Іноді користувача не влаштовує кількість і набір ярликів на робочому столі, особливо, якщо комп'ютер використовується не як постійна робоча станція. Видалити можна будь-які з них, хоч деякі й потребуватимуть додаткових зусиль.
Інструкція
1
Майже всі ярлики (крім "Кошика") ви можете видалити з робочого столу найпростішим способом: клікнувши правою клавішею миші на ярлик і вибравши пункт "видалити". Точно також ви можете вчинити з будь-яким файлом на робочому столі.
2
"Корзину" таким чином видалити не вийде, у неї просто не буде пункту "видалити" в контекстному меню. Для її видалення потрібно здійснити декілька простих дій.
3
Натисніть "Пуск", потім - "Виконати". В з'явилася рядку введіть "gpedit.msc" (без лапок). Відкриється редактор локальної групової політики.
4
У лівій частині вікна в розділі "Конфігурація користувача" виберіть пункт "Адміністративні шаблони", а потім - "Робочий стіл".
5
У правій частині вікна знайдіть пункт "Видалити значок корзини з робочого столу", двічі клікніть на нього і встановіть параметр "включити".