Як закачати в iPhone програму iTunes. Як закачати з itunes на телефон айфон.

Поняття iTunes і iTunes Store часто підмінюються. iTunes є медіаплеєром компанії Apple Inc. і надається безкоштовно користувачам Mac OS X і Microsoft Windows. Тоді як iTunes Store - це фірмовий мультимедійний онлайн магазин.
Інструкція
1
Тому в Apple iPhone моделях 2G, 3G, 3GS і 4 не можна закачати програму iTunes, тому що вона призначена для комп'ютерних платформ. В телефоні програму iTunes замінює звичайний програвач iPod для прослуховування музики і подкастів, а також для перегляду відео, завантажених з iTunes з комп'ютера.
2
В iPad обох версій (iPad і iPad 2) інтерфейс додатка iPod сильно нагадує комп'ютерний iTunes разом з меню з лівого боку і обкладинками дисків, але це тільки лише маркетинговий хід. Додаток iPod виконує навіть на планшетника ті ж функції, що і на комунікаторі. Це прослуховування музики і аудіокниг, перегляд фільмів і кліпів, читання текстів пісень.
3
Водночас, в операційній системі iOS, встановленої на iPhone будь-якої версії, існує стандартний додаток iTunes, яке надає доступ до покупки музики і кінофільмів в фірмовому магазині iTunes Store. Додаток iTunes має розширення * .ipa і не може бути встановлено звідки-небудь, так як міститься в кожній прошивці за замовчуванням. Якщо воно вам терміново знадобилося, але ви не можете знайти iTunes ні на одному з робочих столів iPhone, можливо, була пошкоджена прошивка (після виконання анлока або процедури джайлбрейка). У такій ситуації телефон працює нестабільно і перше, що потрібно зробити - це перепрошити телефон на будь-яку іншу актуальну прошивку, при цьому скинувши його на заводські установки і видаливши весь контент з iPhone. Однак на практиці випадки зникнення додатки iTunes з набору стандартних програм зустрічаються вкрай рідко і зазвичай пов'язані з неправильною установкою анлока або непослідовним зломом прошивки iPhone.
4
У Росії iTunes Store офіційно не працює, тому для росіян це додаток на iPhone, iPod Touch і iPad не має ніякого сенсу. При спробі входу в додаток iTunes на iPhone при підключеному інтернет-з'єднанні програма повідомить про те, що «дана країна не підтримується фірмовим магазином».